www.sudzibas.lv 220.lv Garantijas serviss

www.220.lv - Garantijas serviss

Šī iestāde nepieņem garantijas remontā savas preces, un neatzīst par bojātām, neiesaku iepirkties šajā veikalā, lai vienreiz bankrotē šis draņķa uzņēmums! Mehānisks bojājums var būt arī divritenim, ko nevar pamanīt pirkšanas brīdī, kurš var salūst vēlāk!

J

noname3243 09.04.2009

Piekrītu. Manai draudzenei sabojajās mobilais talrunis. Tie arī negribēja neko mainīt. Tāpēc viņa nopirka mobilo citur. Pazaudēja naudu.

U Uģis riktigais 09.04.2009

Es tur gribēju mopedu pirkt, bet citi atrunāja, teica, ka čaina paliek čaina. Pats laikam tur neko neesmu pircis, tāpēc tagad neko.

V VitCOM 10.04.2009

Были проблемы - 2.5 месяца разбирались через PATAC в результате сделал экспертизу (70 Ls) и им пришлось заметить вышедшую деталь из строя.
при этом сам владелец пытался 2 раза обдурить что бы я доплатил им еще и они мне бы дали чуть новее модель.

Man gan shis veikals patiik, veinu reizi nopirku Hp mini 2133 datooru tikai par 219 ls, biju baigi izbriiniits, jo tas pat bija leetaas nekaa aarzemees..

H Hobos 11.04.2009

Tieši tā, man bija problēmas ar garantijas remontu mob. tel. 2 gadi atpakaļ - nopirku razor v3 vai kā tur tas modelis saucas. tam modelim ir atlokāms vāciņš, lai runātu un viņam kustējās eņģīte jau no paša nopirkšanas brīža...sākumā nezuda sarunas, bet vēlāk jau defekts lika sevi manīt. Aizgāju pie šiem, lai izremontē, vai maina, un ko domā, pateica, ka pats esi nometis zemē vai salauzis un protams "'garantijas" remonts bija par MAKSU, tā lūk, tapēc šajā veikalā vairs NEIEPĒRKOS...

U Uģis riktigais 12.04.2009

Ja man gadijuma garantijas remonts neinteresē, tad domaju, ka tur pirkt var, jo tur ir salīdzinoši lētākas cenas.No otras puses var jau nopirkt krutā veikalā, samaksat par 20 % dārgāk, tad kaut kad vest uz remontu/ceļa izdevumi/...tas pats vien sanaks beigās.

H Hobos 12.04.2009

tas pats beigās nesanāks gan, jo normālā veikalā tev pieņem preci garantijas remontam bez komentāriem...tā kā, Uģi uz priekšu, varbūt tev paveiksies :) iepērcies vien www.220.lv
Sūdi jau tādi, ka viņi veica remontu par maksu, bet tehniskā problēma jau NEPAZUDA, tā kā nācās iet atkal un atkal...

A Andis 14.04.2009

Не покупайте там мобильные телефоны. Это все левак из Арабских Эмиратов и Китая. Ни один продаваемый ими телефон не предназначен для продажи на территории Латвии. Поэтому они их ремонтируют в собственном сервисе, даже по гарантии. Официальная гарантия производителя на них не распространяется. Проверено уже не 1 раз. Думаю тут есть чем заняться экон.полиции.

U Uģis riktigais 14.04.2009

Nu labi-nobaidījāt, laikam neko tur nepirkšu, jo man arī neko nevajag :)

V Vika 20.10.2009

Pilniiigaakais arprats nosuutiju vinjiem ierakstiitu pretenziju, printeris gandriz nebija lietots, jo neprinteja ta ka vajag(nevar papiru panjemt) kartridzh ar ko pirku gandriiz pilns, vinji man ta ari neiedeva oficialu atbildi, bet zvanija lai atvedu preci, kad atvedu tad pateica, ka slikta stavokli (ir bildes -ideals)un, ka vajag originalus, kaut viss bija iesniegts(kopijas), vinji pat nepapulejas atrast un saprast kada pretenzija... rakstishu sudzibu uz pateretaju aizsardzibas biroju.Vel pateica, ka man par visu buus jamaksaa.noformet dokumentus, ka atsakas pienjemt arii atteicaas.

V Vika 27.10.2009

Musdienas vel jo vairaak japiedomaa pie sava uznjemuma prestizha!