www.220.lv - Garantija

9 jūnijā iegādājos mobīlo telefonu pie 220.lv internet veikala. Pagāja 2 nedēļas un telefons sāka nepilnvērtīgi strādāt. Nodevu telefonu remontā pēc garantijas 25 jūnijā. Man teica remonts ilgs no 3-30 dienām. Pagāja 2 nedēļas es zvanu uz 220.lv un jautāju, kā tur ir ar manu mobīlo. Atbilde man bija tāda - pagaidam info nav, ja kaut kas mainīsies mēs jums zvanīsim. Ok, es pagaidīju līdz 25 jūlijam, pagāja 30 dienas! Nekādas ifno neesu saņēmis, zvanu šiem, at bilde kā parasti - ja būs info mēs jūs informēsim! Veikals nepilda sevis izveidotos likumus un nosacījumus! Letefons nav zināms kur ir un kad es to dabūšu atpakaļ! Mans lēmums - nekad vairs neko nepirkšu 220.lv
Veikalam nav nekādas atbildības sajūtas!!!

R

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.07.2014

Labdien, Romans K! Lai mēs varētu izskatīt Jūsu sūdzību mums ir jāzin Jūsu pasūtījuma numurs, lūdzu, atsūtiet mums to uz [email protected]. Paldies un jau iepriekš atvainojamies par sagādātām neērtībām!

I Ivonna_n 30.07.2014

O... kā es Tevi saprotu es savu Iphone nodevu jau 16. jūnijā un joprojām man tā nav, kā arī ne viens neliekas nezinis. Nu jau rit 44 diena, paši nekad nezvana, tik pasaka, ka atzvanīs, bet nekā, pašai jāzvanās pa n-tām reizēm dienā, tagad jau sola, ka rīt noteikti būšot. Smieklīgi. Iesaku uzrakstīt un aiznest iesniegumu uz 220.lv offisu, lai uzliek zīmogu, ka saņēma, tad pagaidīt 10 dienas, viņiem ir jāatbild rakstiski, ja neatbild, tad griezies PTAC. Iesnieguma paraugi tur ar ir.

Palasi šo sūdzību: nasingspeshal May 7, 2012

I Ivonna_n 30.07.2014

Izskatās, ka telefonus tur pirkt vispār nevar, es iegādājos Iphone5 un izrādās, ka telefons ir no Amerikas, kas nav domāts mūsu tirgum. Ja to zinātu iepriekš, tad noteikti šo telefonu nepirktu, bet nopirktu Capital, nedaudz samaksājot vairāk.

S santucs 01.08.2014

Es savu nodevu 03.06.2014! :D
Ok, klāt jau itkā viņš kādu laiku bija, bet es jau rakstīju vēstuli PTAC!
Viņiem tur jau pierasta lieta ka zvana par PIGU!!!
Tāka.. Pacietību.. 220.lv ir tik godājama kompānija, ka viņi drīkst darīt kas viņiem ienāk prātā!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 05.08.2014

Labdien, Romans K! Diemžēl līdz šīm brīdim neēsam saņēmuši nekādu informāciju par Jums un par Jūsu pasūtījumu. Informācijas trūkuma dēļ mēs nevaram izskatīt Jūsu sūdzību un esam spiesti uzskatīt to par nepamatotu. Lūdzam atsūtīt informāciju uz [email protected], lai mēs varētu maksimāli atrisināt jebkuru radušos problēmsituāciju!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 07.08.2014

Labdien, Ivonna_n! Jums tika atgriezta nauda 08/07/2014 10:05

I Ivonna_n 18.08.2014

220.lv ideāli, ka izdevās no Jums atgūt naudu, bet diemžēl savas saistības nemākat izpildīt līdz galam. Uz kontu saņēmu mazāku summu, kā bija teikts, bet nu labi par nepilniem 1-2EIRO nabadzīgāka nekļūšu. Mācība, nekad no Jums neko nepirkt!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.08.2014

Labdien, Ivonna_n! Mums ir prieks par to, ka problēma ir atrisināta. Vēlamies Jūs painformēt par naudas starpību: uz atgiešanu kopējā summa bija 345, 12€. Šajā summā bija iekļauta arī 220.lv nauda 1.42€, ko izmantojāt, kad veicat pasūtījumu šim telefonam. 1.42€ Jums tika atgriezti atpakaļ uz 220.lv kontu kā 220.lv nauda, un pārējā nauda Jums tika pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu.

A adadada 29.10.2014

nahuj jus vispaar visi perkat sitos veezi izraisos, DRAUSMIGI BIISTAMOS telefonus?????????????
netu tak var no datora lietot. a nahuj jums parejo .