www.220.lv - drausmas

Labdien milie cilveki.NEkada gadijuma nemeginiet tur pirkt ar piegadi.Sajuta ir tada ka vini preci piegada nevis no Rigas bet no ziemelpola.SAzvanit nekad vinus nevar, bet operatori neko jedzigu pateikt nevar jo redz to pasu ko mes registreti lietotaji.gaidu preci 3 nedelas.Preci kas bija uz vietas!!!!! Nereiz uz apsolito autoatbildetaju ka parszvanis stundas laika- ZVANU neesu sanemusi NEREIZ.!!!!vistotalakais bezpridels.preci panemu uz nomaksu tad iedomajaties ka pec paris dienam man jamaksa par to kas man NAV.pieradit neko tu nevari stulbi otra gala viena un ta pati atbilde GAIDIET.UN NEVIENAM NEINTERESE KA VARBUT KADAM IR JABRAUC UZ ARZEMEm !TAD KA LAI TO PRECI MAN JASANEM .PEC GADA?necakarejiet sev nervus un izveleties iesako noteikti citus veikalus.starp citu 220.lv ir diezgan nekvalitativas tehnikas piegadatais.(to tik nesen uzinaju no radiem un draugiem) kas nelaimigi ieberzas perkot no 220TA IR NEKOPITENTA, BEZATBILDIGA UN DRAUSMIGA IESTADE.

G

donna b 29.08.2014

Nezinu kadas preces tika pasutitas, bet pasutu no 220.lv vismaz x2 gadaa.Nekad nebija nekadu sudzibu. Kaut gan vienmer pati iznemu savu preci pie viniem Gertrudes ielaa. Varbut ar piegadi ari medz kaut kadas problemas. Man skiet vinu problema ka vini megina piegadat vis-visadas preces, no parfimerijas lidz darza tehinikai un ieperkas visur Latvijaa, un tapecari nepaspej savakt preci un piegadat...

L lielakmens 29.08.2014

ir tā, ka lielo un mazo sadzīves tehniku LV interneta un parastjiem veikaliem piegādā firma ELKO group.. (nejaukt ar elkor)nav svarīgi kurā veikalā tu pērc, kvalitāte būs viena un tā pati.. a tas, ka ineta mājaslapā uzrādāsn ka prece ir noliktavā ir tikai triks uz kura tu uzķeries...

Inženieris 30.08.2014

Labāk piemaksāt un nopirkt veikalā!
Iesaku labāk taupīt savu laiku un nervus, jo SIA Pigu Latvia, 43603025092, par klientiem domā tikai tad, kad vajag rēķinu nosūtīt!

Reāli pārdod lietas, kuras viņiem nemaz NAV pieejamas un vazā klientu aiz deguna vairāku mēnešu garumā ar solījumiem!

Lietuvieši ieviesa ideālus klienta apkalpošanas noteikumus! Malači tik tā turpiniet!

T trakotais 01.09.2014

nezinu, pirku tur veļasmašīnu normāli ieekonomēju un piegādāja + bezmaksas ienesa un izpakoja. Paldies :)

A Agnese Rozenberga 02.09.2014

Rakstat uz Bez Tabu!!!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 05.09.2014

Labdien, GY. Lai noskaidrotu sīkāku informāciju par Jūsu pasūtījumu, lūdzu, atsūtiet mums e-pastu uz [email protected] norādot pasūtījuma nr., lai varam noskaidrot, kāpēc pasūtījuma piegāde kavējas.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.09.2014

Labdien, donna b! Paldies par Jūsu komentāru! Mēs pedāvājam saviem klientiem kvalitatīvas preces par pievilcīgām cenām! Nekļūdas tas, kas nestrādā. Mēs atzīstam, ka jebkurā uzņēmumā var rasties kļūdas. Mēs strādājam ar problēmsituācijām, jo vēlamies, lai mūsu klienti ir apmierināti.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.09.2014

Labdien, Inženieris! Ja ar Jūsu pasūtījumu 220.lv interneta veikalā ir radusies kāda problēma, lūdzu mūs informēt uz [email protected]. Paldies!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.09.2014

Labdien, trakotais! Paldies par Jūsu komentāru! Lai veļasmašīna Jums labi kalpo!