www.sudzibas.lv 220.lv cilvēku maldināšana, krāpšana

www.220.lv - cilvēku maldināšana, krāpšana

220.lv ar savu nakts izpārdošanu maldina cilvēkus ar mākslīgi uzpūstām atlaidēm, kad 80% no cenām ar MEGA atlaidēm (~50%+) ir dārgākas, nekā citu internetveikalu piedāvātās standartcenas. Tātad, ja jūs būtu piedāvājuši tās visas preces par 2x dārgākām cenām ikdienā, jūs sen būtu bankrotējuši.Nu kā var pateikt, ka Blackberry z10 maksājis 600+ eur? Viņš pat tikko izlaists nemaksāja tādu naudu, kur nu vēl šobrīd, pēc 1.5 gada.Labprāt iesūdzētu jūs tiesā, jo apgalvojums, ka atlaide rēķināta no jūsu standarta cenām ir MELI, jo es par vairākām precēm 100% varu apgalvot, ka standartā(pie jums) nemaksā pat pusi no cenas, kas ir norādīta bez atlaides.Noteikti google cashatmiņas serveros var atrast. Tātad cilvēki, esiet piesardzīgi, neļaujiet sevi apmānīt ar mākslīgi veidotām atlaidēm. 220.lv ir krāpnieki, kas vēlas apmānīt lētticīgus, neuzmanīgus cilvēkus.Tik ļoti kretinē šāda negodīga veikalu prakse.

G

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.10.2014

Labdien, Gacha1991. Nenoliedzam, ka sev interesējošās preces atradīsiet kādā citā interneta veikalā lētāk nekā pie mums, taču ar savām cenām nodrošinām klientiem daudz priekšrocības, šobrīd - smagas preces piegādājam uz mājām visā Latvijā tikai par 5€, kā arī apkalpojam mūsu klientus telefoniski visu diennakti, un klientiem, kas brauc pakaļ savai precei uz veikalu - ir plaša autostāvvieta Rīgas centrā!