www.220.lv

Sveiki, man gadiijaas nepatiikams gadiijums veikalaa 220.lv Pirku telefonu nokia 7200 jaunu!! 1)reklamee, ka ar preces piegaade ir garenteeta, bet beigaas man piezvaniija un teica, ka pashai pakalj jaabrauc :( 2)nebija instrukcijas 3) sajauca imei kodu un garantijaa ierakstiija pavisam citu kaa telefonaa 4)negaaja lmt tiiklaa!! Un tad saakaas pats labaakais aiznesu shiem atpakalj, lai sataisa taa ka varu lietot lmt karti! Shie poienjeema un soliijaas, ka max. 6dienu laikaa viss buus gatavs! Pienaaca 6-taa diena un par manu telefonu ne zinjas, ne minjas, kad piezvaniiju, man laipni atbildeeja, ka noskaidroshot un peec mirkliisha paarzvaniis.. Taa arii tajaa dienaa nesagaidiiju zvanu:( Zvaniju naakoshajaa dienaa arii tad man laipni atbildeeja, ka paarzvaniis.. gaidiiju stundu, divas, triis... Liidz noleemu, ka pienaacis laiks atkal zvaniit un nu jau buut nelaipnai!! :( Izraadaas ka manu telefonu tikai septiitajaa dienaa saaka skatiities, jo man zvaniija un prasiija droshiibas kodu (nemaz nezinaaju, ak vinji to nepierakstiija, ak biju vinjiem to pirmajaa dienaa nodikteejusi), tad nu, beidzot es sagaidiiju, ka 7vakaraa man piezvaniija un laipni pateica, ak varu nakoshajaa dienaa (astotajaa) braukt pakalj savam telefonam!!! :) :) BET... tad pazinjoja, ka man ir jaamaksaa 5ls, jo lmt tiiklaa telefons nestraadaa taapeec, ka ir esmu sashkjiebusi korpusu... Nu, tad beidzot ŠĪ nekauniiba mani nokaitinaaja liidz peedeejam.. Neviljus rodas jautaajuma, kapeec šķībaa telefonaa darbijas tele2 karte, bet lmt nē?! Vai tiesham lmt neapkalpo šķībus telefonus, bet tele2 jā?! Es jums visiem silti iesaku neielaidieties nekaados sakaros ar veikalu WWW.220.LV!!!!!

S S 03.01.2006

mani 220.lv arī piekāsa- pirku mammai z-svētku dāvanā plīti, kuru man solija piegādāt līdz siem svētkiem.. diemžēl sanāca mammai zem eglītes likt aploksni arvlapiņu, uz kuras rakstīts plīts, bet plīti saņēmu tikai 2.janvārī.. kaut arī katru dienu solīja, ka plīts tiks vesta, un es, kā strādājoš cilvēks, liku vecmā'miņai sēdēt manā dzīvoklī un gaidīt plīts vedējus..

J janis 21.01.2007

esmu šjā veikalā pircis 2 mobilos(cena bij pari 200 Ls) un uz abiem iegrabos.garantiju atteica tehniski un viens vispar pec rupigakas apskates mājās izrādās bija lietots-jo izradas fotogalerijā bija nofotografēta blondīne(tā kuce kas pa veikalu tur gora dibenu).vaita tiešām veikalā bija jāiedomājas pārbaudīt mapes telefonā?domāju pazvanīju darbojas viss ok...

O oi[ 24.01.2007

ko nepasuta neka nav

O olja 28.03.2007

nu besi ara tada apkalposana!!!

R Ritvars 11.05.2007

Jā, 220 ir tāda slimība. Kad reklamējas televīzijā, neomulīgi paliek, jo mana pieredze ir līdzīga.

A A 31.08.2007

Lasiet patērētāju aizsardzību likumu-nebūs tik daudz jāstaigā :)

J juris 10.01.2008

Pasūtīju telefonu, saņēmu ar saplēstu ekrānu - laikam kurjeri vainīgi (DPD Latvija - tas pats Bizpak).

. .... 11.06.2009

Nu DPD kurjeri jau nu gan nav pie vainas, ko viņiem iedod - to arī cilvēkiem piegādā...