www.sudzibas.lv 220.lv Brāķis un jaunu nepiegādā

www.220.lv - Brāķis un jaunu nepiegādā

Esmu šokā- pasūtīju skaļruņus- saņēmu, bet brāķi! Nekavējoties sazinājos ar 220, ieteica visu nobildēt un aizsūtīt foto uz [slēpt]@220., ko ar izdarīju!Solīja dažu dienu laikā atgādāt jaunus skaļruņus, bet nu jau ir pagājusi nedēļa- ne naudas, ne skaļruņu!Šorīt,kad paziņoju par to ka vērsīšos policijā un arī bez tabu, tad reakcija bija pārsteidzoša- saņēmu 6 zvanus, bet naudas atgriešana iespējama tikai 5 darbadienu laikā!Bēdīgi, nožēlojami...reklāmas notiek, bet kvalitātes nekādas!Turklāt vēlējos savu bērnu pārsteigt ar dzimšanas dienas dāvanu.....skumīgi!

S skudra61 15.12.2015

Iesaku pirms ko pasūtīt pārliecināties un uzzināt cik ilgā laikā būs brāķētas preces atgriešana un kādā kārtībā tas notiks!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 16.12.2015

Labdien, skudra61 .

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.

Kā arī vēlamies piebilst, ka ikviens klients, kuram ir radušās problēmas ar pasūtīto preci var griezties mūsu klientu apkalpošanas centrā, kur speciālisti palīdzēs atrisināt radušos problēmu.

I initali 18.12.2015

iesaku vispār tur neko nepasūtīt. tagad nez kādas akcijas- piegāde līdz Ziemassvētkiem, piegāde bez maksas, atlaides, bet reāli neviena prece nav. cilvēkus ķer uz muļķi, gan jau netasauks pasūtījumu un gaidīs, kad piegādās.