www.sudzibas.lv 220.lv БЛАГОДАРНОСТЬ

www.220.lv - БЛАГОДАРНОСТЬ

Уже который год являюсь клиентом этого интернет магазина, всегда все заказы получаю вовремя, в хорошем качестве, так что на данный момент все довольна.Спасибо!

zirgs_kamene 26.01.2015

hvatit samim sebe pisatj hvalebnie kommenti, vsem ze jasno, 4to eto rabotnik 220.lv pi6et pod kopirku

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.01.2015

Dobrij, Denj!

Internet magazin 220.lv njepishit otzivi na svajo ime.

Sposibo "pravda i ni4ego krome pravdi" - za pozitivnij otziv.

Vashe slova nas radujet, po skolka mi v denj obsluzhivajem balshoj abjom klientov, i nas radujet shto nashi klienti davolni. Jesli bivajet sluchij, kogda klient njedavolen - mi vsjega reshajem problemu.

Prijatogo dnja!

internet magazin 220.lv

zirgs_kamene 26.01.2015

spasibo za va6 otvet :D

Y YoYo 26.01.2015

Nu protams, ka 220.lv ir arī klienti, kam viss ir sanācis labi bez jebkādām problēmām, bet ...
Es Jūsu veikalā iepirkos 1 reizi un tā Jūsu dēvētā: "mi vsegda rešajem probļemu" ir vienkārši nožēlojama atruna.
Klientam, lai atrisinātu "probļemu" ir jāpaliek par muļķi, jābraukā uz veikalu n-reizes, jo pa telefonu "probļemu" risina ar standartfrāzēm: noskaidrosim atzvanīsim! Protams neviens neatzvana, vai atzvana pēc nedēļas. Pa to laiku klienta pacietība jau 3x ir beigusies. Netiek ievēroti preču piegādes termiņi, regulāri precēm trūkst lietošanas instrukcija VALSTS VALODĀ!!!
Tapat mēdz būt problēmas ar garantijas saistību izpildi vai preces atgriešanas kārtības ievērošanu!
Tā var turpināt vēl un vēl.
Ieteiktu tomēr būt kritiskākiem pret savu darbu!