www.sudzibas.lv 220.lv Apkrāpj cilvēkus

www.220.lv - Apkrāpj cilvēkus

Pasūtīju preces līzingā uz lielu summu, atsūtīja ka preces tiek komplektētas, un tiks piegādātas 22. Decembrī. Tā bija vienīgā vieta kur pasūtīju Ziemassvētku dāvanas bērniem, ģimenei un radiem. Beigās paliku bez dāvanām, jo čakarēja prātu līdz pēdējam, rakstīju vēstules, zvanījos solījās ka būs bet vēlāk uz 24 decembri līdz 18. 00 vakarā, bet beigās reāli piečakarēja jo pat nepazvanīja ka nekas tā arī nebūs. Sabojāja svētkus un garīgo. Galvenais ka preces tika pasūtītas jau novembra beigās. Tā kā labāk neiepirkties pie viņiem ja negribat būt apčakarēti.Tādas reklāmas taisa, bet paši nespēj tikt ar visu galā, tad kāpēc to visu darīt?

B

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 28.12.2015

Labdien, Inesezzk.

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.

donna b 28.12.2015

Ja Tu izvelejies preces, kas nav noliktavaa pat novembra beigaas, neviens nevar garantet, ka pat pec menesa bus tas preces pieejamas. Diemzel. Jo 220.lv tos parperk no citiem piegadatajiem vai pasuta. Es uztaisiju 2 pasutijumus nedelu pirms Ziemassvetkiem un viss bija piegadats pat dienu PIRMS laika! Toties gan iznemu Omivaa un otro pasutijumu vinu centraa Daugavgrivaa.