www.sudzibas.lv 220.lv Nekvalitatīva prece

Eleptiskais trenažieris - Nekvalitatīva prece

Nopirku eliptisko trenažieri Hammer Ellyptech ct3 - 146 eiro, 17. Jūnijā atveda...Viss it kā labi, atveda ātri un bez maksas...Bet jau 7 jūlijā...Par manu lielo pārsegumu ar blīkšķi salūza...Konstatējam ka siksna ir lupatās...Galīgās driskās...Trenažieris ir domāts līdz 100kg...Man ir mazliet vairāk kā 70...Domājiet paši, kā tagad man ir, atkal jājauc viņš ārā, jānes no 5 stāva zemē...Jāaicina cilvēks kas to izdarīs protams par samaksu, viņi gan solīja atbraukt savākt ar kurjeru...Tad būs ekspertīze ap 30 dienām un pēc tam varbūt ieliks jaunu tikpat plānu siksnu un atvedīs...Esmu nelaimīga ka iepirkos šajā veikalā...Vieni kreņķi, ceru ka atdos manu naudu atpakaļ...

Papildināts Dzintra Apsite 10.07.2016

Trenažieris tika nopirkts 220.lv

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 11.07.2016

Labdien, Dzintra. Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.

Mīļie ,cilvēki!
Noteikti nepērciet neko šinī veikalā! Es neesmu redzējusi nekaunīgāku komandu! Man iesmērēja saplēstu skalojamo kasti un neviens nejutās vainīgs, bet pataisīja mani par vainīgo.Prece ir iepakota, cilvēki to neredz un tad, kad esi attaisījis-viss.Pierādīt tiem neliešiem neko.Kāpēc tādā gadījumā kurjers netaisa vaļā un neapskata, ko atvedis.Kad apskatījos, cik te ir sūdzības, tad arī viss ir skaidrs.Neliešu, krāpnieku bars.Pērciet vienalga kur, tikai ne pie šiem blēžiem! Nosviedīsiet pie zemes naudu, tā kā man un daudziem jau ir gājis.
Mirdza Pilskunga