www.sudzibas.lv 220.lv Tautas maldināšana

220.lv - Tautas maldināšana

Patstāvīgi tiek reklamēta grandioza preču atlaižu akcija. Tas notiek gada griezuma. Kā cenas nemainās, tā nemainās. Jau oto gadu. Nevajag maldināt tautu. Nekādas akcijas nenotiek. Sakārtojiet savu mārketinga sistēmu. Veikals zaudēs pēdējos pircējus. Tā nerīkst rīkoties. Noliktas izzakšana, par lielu naudu? Murgs, un nekas interesants.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 25.08.2017

Labdien. Nenoliedzam, ka citos interneta veikalos preces varat iegādāties arī lētāk nekā pie mums, bet mēs saviem klientiem piedāvājam arī virkni citu priekšrocību, piemēram lojalitātes programmu, kur ikviens reģistrēts klients iepērkoties pie mums, var saņem atpakaļ 0,5% no iztērētās summas. Ik nedēļu piedāvājam izdevīgas piegādes akcijas, kā arī atlaižu kodus, lai iepirkties varētu vēl izdevīgāk.

A Aivars. 25.08.2017

Tā tajā veikalā ari notiek . Preču sortiments nemainās , cenas aug . Un noliktavas izzakšana , skan banāli .

G Gohhinogami 25.08.2017

It īpaši man patīk tie viņu "kreatīvie" "izpārdošanu" nosaukumi, kā piemēram - MEGABOMBA! Megabomba, bļaģ!

S SBV 28.08.2017

Var saņemt 0,5% no pirkuma summas, haaaahhahahaa no 1000 eiro piečuku. :))))))))))))Visas ta saucamas akcijas ir tadas, ka citos veikalos var to preci nopirkt letak par standartu cenu!

T Tong Po 01.09.2017

Arvis, ar matemātiku viss labi? Nez kur Tu RIMI programmā redzēji 10% "cashback"! :D
Lai Tev vieglāk ar pamatskolas matemātikas atsvaidzināšanu...
10% no 1000 = 100
1% no 1000 = 10
0.5% no 1000 = 5

Nākamās matemātikas stundas gan paņem no kāda privātskolotāja. Nekautrējies, dzīvē noderēs!