www.sudzibas.lv 220.lv Smaržas ir spirts pudelītēs

Atrisināta220.lv - Smaržas ir spirts pudelītēs

Nesen iekritu vilinošajā piedāvājumā...iegādājos smaržas quture gold uz kredīta. Kad saņēmu konstatēju, ka pudelītē ir spirts.to sapratu, jo šis smaržas regulāri pērku ( šī bija jau 5tā pudelīte).tāpēc salīdzinot vecās pudelītēs smaržu ir skaidri jūtama atšķirībā. Tā man bija jau iepriekš bijis šajā pat 220.lv internet veikalā nopirktajām smaržām. Toreiz man samainija, atsūtīja jaunu iepakojumu un tad bija ne spirts.un nu šoreiz atkal SPIRTS.turpmāk tur vairs nepirkšu smaržas un citiem arī iesaku padomāt pirms to darīt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Esssss5 20.04.2017

Ppaldies 220.lv atsaucībai un operativitātei. Smaržas man samainīs un jādzīvo tālāk ar ticību labajam un skaistajam.

E

smejiesvesels 20.04.2017

Cilvēks, kurš pērk smaržas kredītā jau nevar būt adekvāts! Sūdzību nevar ņemt vērā!:D

E Esssss5 20.04.2017

Labi, ka tu esi adekvāts!kāda kuram daļa, ko pērku kredīta ????????????????????

E Esssss5 20.04.2017

Tu jau pat savu vārdu neesi spējīgs uzrakstīt īsto, kur nu vēl loģisku komentāru????

smejiesvesels 20.04.2017

Es Jūsu vietā kaunētos ar īsto vārdu atzīties, ka pērku smaržas kredītā!

A Azik99 20.04.2017

Elkorā jau kurpes, maiku un tās pašas smaržas arī var nopirkt kredītā. Atliek tikai RIMI vai Maximai izveidot akciju - "Ēd šodien, maksā rīt". :):)

alergologs 20.04.2017

Veiksmes stāsts :D Jau jau smaržas jāpērk kredītā, tad varbūt ir laiks padomāt par lētāku smaržu iegādi.

E Esssss5 20.04.2017

To nu gan es pati izlemšu... skaties savā ne manā makā????????

alergologs 20.04.2017

Es jau neko..Tik kārtējo reizi pierādās, ka latviešiem ir modē lekt augstāk par savu pēcpusi.

T Tong Po 20.04.2017

Tikai latviešiem? Tiešām?