www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss un krāpšana

Atrisināta220.lv - Slikts serviss un krāpšana

220.lv pasūtīju trauku komplektu. Pasūtījuma nr. 9290066. Preces tika piegādātas ātrāk, kā bija solīts, bet, atverot iepakojumus, atklājās, ka pasūtīto divu komplektu vietā (12 šķīvji) ir atsūtīti tikai 2 gabali šķīvji. Nofotografēju pasūtījuma saturu un nosūtīju pretenziju uz epastu [slēpt]@220.lv 8. Septembrī. Līdz šodienai, 14. Septembrim, situācija atrisināta nav. Operatore atbild, informācija nodota, skaidrojam radušos situāciju un vairāk neko palīdzēt nevar. Kad jautāju, kam zvanīt, kas var palīdzēt, atbild, zvanīt var tikai operatorei. Bet operatore palīdzēt nevar! Protams, naudu esmu samaksāJusi par visu pasūtījumu. Atgriezt pasūtījumu nevaru, nav pārliecības, ka naudu saņemšu atpakļ, jo veikals uzskatīs, ka nav atgriezts viss pasūtījums. Būšu spiesta griezties patērētāju tiesību aizsardzības centrā pēc palīdzības.

14.09.2020

Papildināts DaceM 17.09.2020

17. septembrī sazinājos ar 220.lv operatori jau sesto reizi. Radās iespads, ka mana sūdzība vispār nav reģistrēta, nācās visu nepiegādātā pasūtījuma vēsturi detalizēti izklāstīt atkārtoti. Un atkal tikai solījumi, divu darba dienu laikā problēma tiks atrisināta, bet šīs divas darba dienas tiek solītas no 8. septembra! 220.lv, kas ar jums notiek?! Vai jūsu prioritāte ir pircējs? Laikam jau nē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta DaceM 28.09.2020

Paldies, sūtījums saņemts!

D

S Sarmite 20.06.2020
Piegāde

Piegādei uz mājām vajadzēja būt 18.06 ,šodien 20.06 preces nav... Vai man vēl nedēļu dzīvot mājās un gaidīt? Uz e-pastiem arī neviens neatbild.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

M Martins Vagalis 25.06.2020
Melo, nav noformets pasutijums. Nauda samaksats bet no preces ne zinas

Pasutiju preci no veikala 220.lv.
Gaidu 2 nedelas bet no preces ne Zinas.
Zvaniju vairakas resizes, katru reizi bija visadas atrunas. Un ta ari preci neesmu sanems, ir pagajusas 3 nedelas.

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

I Ivo 06.08.2020
Labs veikals.

Esmu pircis daudz ko šinī internetveikalā, tumbu, austiņas, datoram citas lietas, un nekad nav bijis nekādu sarežģījumu, ļoti labs internetveikals.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

M Martha Ruberte 14.08.2020
Отвратный сервисс, продажа пали

Продали неработающее устройство, типо поддержка на телефоне- бесполезное хамло.
Никогда больше ничего у них не закажу

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020