www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss, tiek norādīts piedādes datums bet patiesībā tiek pārcelts visu laiku

220.lv - Slikts serviss, tiek norādīts piedādes datums bet patiesībā tiek pārcelts visu laiku

Norādītie piegādes datumi ir tik neprecīzi, mēnesi atpakaļ veicu pasūtījumu un neko nesaņēmu, kaut piegāde norādīta nedēļas laikā, vēlies sabojāt sev svētkus un citiem tad izmanto 220.lv
Mēnesi pirms svētkiem nav iespējams iegādāties dāvanu, jau otro reizi pēc kārtas tiek pārcelts sūtījums. Kompānija kurai nevar ticēt, ja prece nav tad nevajag rādīt viņu un solīt datumu.

22.12.2023

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 22.12.2023

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Papildināts Edgars 1991 22.12.2023

25285503 un 26434813

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 25.01.2024

Labdien!
Izskatot Jūsu sūdzību, vēlamies atvainoties par radušos situāciju!
Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu savlaicīgu preču piegādi un pasūtījumu izpildi, taču piegādes darbības traucējumu un piegādātāju noslogotības dēļ, diemžēl,atsevišķos gadījumos ir iespējama preču piegādes kavēšanās.
Ātrākā preču piegāde notiek precēm, ar atzīmi "ir noliktavā''.
Kā atvainošanos par pasūtījumu kavējumu un sagādātajām neērtībām, Jūsu profilam esam pievienojuši nelielu kompensāciju.

Atvainojamie spar sagādātajām neērtībām.
220.lv

E

I IR63 22.12.2023

Man tieši tāpat, 5 nedēļu garumā nespēj piegādāt preci, piegādes termiņus divreiz pārcēla, zvanot veikalam, atbild, ka arī 3. termiņā nav piegādāts.

Velvetpopstar 22.12.2023

Veikals 220.lv ir aliexpres.com latviešu versija. Diemžēl ne visi pārdevēji ir godprātīgi un pilda savus darba pienākumus.