www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss, preces nepiegāde

220.lv - Slikts serviss, preces nepiegāde

30. Jūlijā tika veikts pasūtījums nr.6169706 dīvānu komplekts porto cena 474.00 31.08.. Saņemu ziņu, ka sākta pasūtījuma izpilde, piegāde pēc 53 darba dienām, tas ir 12. Oktobrī. Jau 18. Augustā saņemu ziņu, ka pasūtījums 6169706 nodots kurjeram, savukārt 20. Augustā kurjers piegādā preci uz mājām, konstatējam, ka nav piegādāts mēbeļu komplekts, bet gan tikai 1 dīvāns. Preci nepieņemu un sazinos ar 220.lv par radušos situāciju, kur saņemu atbildi, ka sazināsies ar dpd noskaidros, kāpēc piegādāts tikai 1 dīvāns un 1-2 darba dienu laikā tiks dota atbilde.21. Augustā ieejot 220.lv vietnē redzu, ka tiek tirgots šis pats mēbeļu komplekts, pie tam ar piegādi jau nākamā dienā. Zvanu uz 220.lv jautājot kas noskaidrots un ar ieteikumu, ja jau ir pārdošanā komplekts, to piegādāt man un pašiem skaidroties ar dpd, neliekot man gaidīt pasūtījumu. Saņemu īsziņu ar tekstu - labdien, tā kā nesaņēmām atbildi no kurjerdienesta, pasūtām jums uz rītdienu jaunu mēbeļu komplektu.22. Augustā saņemu ziņu, ka pasūtījums 6245871 ir nodots kurjeram.23.08. Zvana kurjers, ka piegādās preci, bet dīvāns ir atkal tikai 1gb.. Nepilnu komplektu atsakos pieņemt. Atkal zvans 220.lv, atbilde 1-2 darba dienu laikā.27.08. Saņemu zvanu no dpd par preces piegādi - 1 dīvāns, atsaku pieņemt. Un šodien 29.08. Saņemu zvanu no kurjerdienesta, ka piegādās preci - 1 dīvānu. Sazinoties ar 220.lv bija atbilde, ka dpd viņi nav likuši vest nepilnu komplektu, kamēr nekas nav noskaidrots ar piegādātāju, kurš piegādā mēbeles no lietuvas. Tad rodas jautājums, pirmo sūtījumu nesaņēmu, jo tika piegādāts 1 dīvāns un noslēgts jauns pasūtījums tādam, pašam komplektam.. Tad kur palika otrā pasūtījuma piedāvātais dīvāna komplekts, kuram piegāde bija paredzēta jau nākamajā dienā? Ir vilšanās par nekorektu attieksmi pret klientiem, nekvalitatīvu darbu, netiek ievērota patērētāja izvēles brīvība un izteiktā griba, uzspiežot piegādāt nepilnu komplektu, kā arī netiek pienācīgi veiktas saistības par preču piegādi.

really? 29.08.2018

Precizeesanai,divaanu komplekts par 474eur? Divaanu, nevis koka taburesu?

A Aija123dd 29.08.2018

Kas izbrīna? Intereses pēc paskatījos,dīvāni nav izvelkami,pie tam to izcelsmes valsts Polija,kur viss ir lētāks kā pie mums.Ja par kaut ko jābrīnās,tad par to,kāda ir internetveikalu darba kvalitāte,piedāvājot preces,kuras nespēj piegādāt.Operatīvi un kvalitatīvi nerisina problēmas.