www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss, kas robežojas ar krāpšanu.

220.lv - Slikts serviss, kas robežojas ar krāpšanu.

Sveiki!

Nolēmu iegādāties sev kvalitatīvu canon printeri interneta veikalā, jo esošais, budžeta varianta printeris izrādijās ļoti dārgs ekspluatācijā. Tādēļ rūpīgi izstudējot info, izlēmu ieguldīt naudiņu un nopirkt tintes printeru, kurš sākotnēji maksā ne lēti, bet toties, ir ļoti lēts ekspluatācijā. Izvēlētais printeris ''canon pixma g2400 uzrādījās interneta veikala ''220.lv'' klāstā.
Pieteicu pirkumu un pavisam drīz saņēmu atbildi uz email, ka 2-3 stundu laikā tiks dota precizēta informācija par preces piegādes laiku (tiek pievienots rēķins par preci kuru viņi nevar piegādāt!) maldināšana turpinās...
Nākamais email vēsta par to, ka prece tiks piegādāta pēc 8. Darba dienām. Maldināšana turpinās...
Pēc gandrīz diennakti ilgas sarakstes, kad jau sen esam apmaksājuši priekšapmaksas rēķinu, tiek pavēstīts, ka preci tomēr nevarēs piegādāt!... Un šķiet gaidītais no interneta veikala tirgoņu puses ir panākts; mana naudiņa ir ieķīlāta... Var sākt piedāvāt visādus pilnīgi neatbilstošus preču variantus..
Visu saraksti varat redzēt pievienotos jpeg failiņos.
Mans slēdziens: no cilvēkiem tiek izvilināta nauda, lai pārdotu jebko! (sazvanoties uzzināju, ka mana nauda tiks atgriesta 5. Darba dienu laikā, tātad ieķīlāta uz iespējams 5. Dienām)

Esiet uzmanīgi!

13.02.2019

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.02.2019

Labdien,
No mūsu piedāvātā plašā preču klāsta ne visas preces ir pieejamas mūsu noliktavā. Šīs preces tiek sūtītas no piegādātājiem, kur reizēm diemžēl rodas situācijas, kad prece vairs nav pieejama. Jūsu veiktais maksājums tiek atgriezts līdz piecām dienām, kas tiek minēts ņemot vērā svētku dienas un brīvdienas. Biežākajos gadījumos nauda tiek atgriezta jau nākamās darba dienas ietvaros. Atvainojamies Jums par neērtībām un pateicamies par sapratni.

N

really? 14.02.2019

Normaalu ciparu ielauzusi, par kkadu pagajusa gadsimta modeli, ko tikai Latvijaa vel var nopirkt!

really? 14.02.2019

Starp citu, savu adresi aizmirsi nomaskeet!

H hehe 14.02.2019

PTAC ļoti patīk tādi, kuri pārdot to, kas tiem nav.