www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Bija pasūtīts videoreģistrators un dažie plaukti. Pasūtijuma N: 7640054. Ar Piegadi uz Cirkle K DUS.
Saņemu SMS, ka pienacis sutijums uz DUS. Pienacis tikai videoreģistrators, uzprasīju par plauktiem, viņi ne ko nezinaja. Piezvaniju uz 220.lv, tur pateica, ka plaukti atnaks vēlāk, un ka jagaida vēl SMS par piegadi. Nedļu gaidīju, ne sagaidīju... Zvanīju atkal uz 220.lv, vaicāju par pasūtijuma statusu, ju uz majas lapas statuss bija - piegadats... Viņi teica, lai uzprasiju uz DUS personala vēlreiz... Atbraucu uz DUS, jautaju personalu, viņi teica, ka ne sutijuma priekš manis nav. Atkal zvanīju uz 220.lv un prasiju, kur ir mans pasutījums... tur kadas 3-5 min kaut ko skaidroja, un beidzot pateica, ka Cirkle K ne pieņema plauktus, lielas gabaritos deļ, un ka tagad mans pasutijums atrodas uz Noliktavas, Daugavgrivas 114. Piedavaja piegadi uz nakam nedeļ, kas man nedereja, un bija jabrauc no Teikas uz Iļģuciemu, pec plauktiem. Es ta saprotu, ja viss būtu organizēts bišķiņ labak, 220.lv personals sazinatos ar mani par piegades veida maiņu, un es varētu saņemt plauktus, agrāk. Bija ļoti ne patikami, nerunājot par apmaksāto piegadi.

Papildināts george12 27.09.2019

Pec apjoma, šie plaukti ir ka 3 parasta laminata iepakojumi.

G

O Otis 27.09.2019

''1. Circle K stacijā var saņemt sūtījumus svarā līdz 10 kg; sūtījumi, kuru svars būs lielāks, tiks nosūtīti uz adresāta pasta nodaļu, par ko adresāts pirms sūtījuma izsūtīšanas informēts netiks;'' Un kāds tur sakars ar viņu noliktavu? (hihihi) Paši neseko līdzi saviem noteikumiem!