www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Pasutiju uz lizingu , viesistabas iekartu . Pec pus stundas man atzvanija un apstiprinaja manu pierasijumu . Ka ari paeica kad ridien ieradisies kurjers no plk 8- 18.00 laika posma . Lai gatavoju dokumentus kredita liguma parakstisanai u.t.t.
Nakamaja diena , es no darba atbrivojos lai sagaiditu kurjeru , bet ta ari nesagaidu . Dodos neapmierinata gulet, un tad nakamaja diena gaidu (sodien un atkal nesagaidu ), nu tad jau rit jabut.

Nekas pagaidisu , bet kas ta par attieksmi . un maldinasanu . kapec 220.lv darbiniece man telefonisi pazinjoja kad rit bus ? saubos kad kadam citam sanaktu taka man 3 dienas gaidit kurjeru. ipasi 1,2,3dienas dienas kad vissi pa darbiem . ( bet nu atvalinajuma delj shi netieku , jo gaidu mistisko kurjeu kursh nedod konkretu zinju ! kautkad nedeljas laika

Papildināts Samanta 13.07.2017

sazinoties ar 220.lv pajautajot par preci man pateica kad dokumentus aizmirsushi piegadat , un pec nedeljas bus !

un to es uzinu pati zvanot , intresanti pec cik "menesiem" man to butu pazinjojusi ? butu sedejusi visu atvalinajumu majas un gaidijusi sekciju . "Jauks serviss "

Bet visspar - es konkretu preci iegadajos jo bija pazinots kad sanemsana nakamaj diena. Preteja gadijuma butu aizgajusi uz mebelu veikalu pretim majam un nopirkusi sev tikamu preci tur !

par atlaizhu sistemu - 3,00 eiro atlaizu kuponinjs noteikti daudziem bijis , intresanti pirms pedejas pirkt pogas tas paradas . bet kad jau noformulejas reikins tas kautka pazuda pie kopejas summsas. un beigu beigas ari pats kupons vairak nava . Jauka manishana !

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.07.2017

Labdien, lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

S Samanta 14.07.2017

4766657

S Samanta 15.07.2017

Nu un ta ari var redzet cik atri un operativi 220 sniedz komentru par so situaciju . !

I Iveta Engere 14.08.2017

Identiski ka manam vīram