www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Pasūtīju no 220.lv dīvānu. Solīja atvest nākamaja dienā. Paņēmu brīvdienu jo domāju ka dīvāns būs klāt un viss būs ok. Gaidu, gaidu un nekā. Zinu, ka viņi veic piegādes no 8:00-18:00.. skatos plkst jau pāri 18:00 domāju jāpazvana jāpajautā kur pazuduši... zvanu viņi pasaka, ka man pārzvanīs.. bet protams gaidu 2 h neviens nezvana. Es prasu kur ir mans dīvāns un kādēļ nav piegāts?! Operatore vispār man pat nepateica piedodiet pilnīgi neko.. piedevām runāja tādā tonī itkā tā būtu mana vaina ka meistars vēl nav klāt.. ta nu es pateicu ka man nevajag viņu pakalpojumus un atteicos no pasūtījuma. Pēc tam man atnāk sms ka ir iedots pasūtījums kurjeram un 2 dienu laikā viņš to atgādās.. tikai tas nekas ka man tas dīvāns vairs nav vajadzīgs. Kaut kādu murgu kompānija.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 09.02.2017

Labdien,
Mēs atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām,
Lai sniegtu komentāru par radušos situāciju, mēs lūdzam atsūtīt Jūsu pasūtījuma numuru,
Gaidīsim Jūsu atbildi.

BondsBonds 12.02.2017