www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

24.03.2022 pasūtīju массажер shake виброплатформа №: 20448353 apsolīta piegādāt 6.04.2023 neko neesmu saņēmusi tika katru reizi pārcelts uz 13.04 un tad uz 18.04 un 18.04 nekas netika ziņots vai tiks pārcels, zvanot uz 220.lv jautāju par sūtījumu, ko man atbildēja tas kavējās datums netika noskaidrots, kura datuma man tagad to gaidīt nezināms?

18.04.2023

Papildināts Виктория Павловска 19.04.2023

Kas Notiek nav nekādas ziņas?Naudu jūs saņemat, bet pasūtījuma ta arī vēl nav! Jau mēnesis pagāja. Kur ir mans sūtījums? Jūs atbildēsiet man?
Dārģie cilvēki nesuties šajā veikala neko 220.lv tas ir vienkarši biz**ts!

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 16.05.2023

Labdien, Виктория Павловска !
Mēs atvainojamies Jums par kavēto pasūtījumu un novēloto atbildes sniegšanu. Vēlamies paskaidrot, ka pasūtījumu veicāt no Marketplace pārdevēja "GESS MARKET, OÜ", kas izmanto mūsu platformu savu preču pārdošanai.
Mēs esam novērojuši piegādes servisa līmeņa kritumu un solīto piegādes datumu neievērošanu daļai no Marketplace pārdevējiem un mūs tas neapmierina tik pat ļoti kā Jūs, tāpēc esam uzsākuši datu analīzi un veicam darbības, lai patneri izpildītu solītos piegādes datumus.
Pēc Jūsu pieprasījuma pasūtījums ir anulēts un nauda atgriezta uz kontu.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
220.lv