www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

220.lv ir iespēja pasūtīt preci līdz noteiktam laikam un saņemt nākamajā dienā. Bet tā nav. Preci saņem tikai parīt vai aizparīt. Kādēļ jāsola tas ko nevar izpildīt? Ceru, ka šis tiks atrisināts. Bet pateikt varu vien to, ka klientu esat zaudējuši. Nav smuki tā rīkoties. Un kad uzrakstīju šo viņiem pašiem, 220, neko neatbildēja, izvairījās un izvairās.

26.12.2022

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2022

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 24.01.2023

Labdien, Arvils53!
Neredzot pasūtījuma numuru un konkrētu pasūtījumu, varam sniegt atbildi tikai pēc būtības.
Atvainojamies, ka neizpildījām pasūtījumu apsolītajā laikā.
220.lv mājas lapā atrodami vairāki tūkstoši preču ar īpašu atzīmi par piegādi nākošajā dienā. Šī piegādes garantija darbojas 7 dienas nedēļā, ja pasūtījuma saņemšanas vieta ir 220.lv pasūtījumu saņemšanas punkti. Vairums gadījumos šī garantija ir spēkā arī piegādēm uz pakomātiem, tomēr par piegādes datumu uz pakomātu jāpārliecinās info sadaļā pie preces par piegādes temiņiem.
Decembra mēnesī apstrādājam 3-4x vairāk pasūtījumu nekā parastā mēnesī. Lai kā cenšamies, reizēm nepaspējam laicīgi veikt apstrādi un nodot pasūtījumu piegādei, tāpēc tā tiek pārcelta par dienu vai divām.
Nākošās dienas piegāde ir svarīga mūsu uzņēmuma priekšrocība un mēs darām visu iespējamo, lai izpildītu klientam doto solījumu un atsevišķie gadījumi, kad to neizdodas izdarīt, būtu jāuzskata kā izņēmums.
Paldies, ka iepērkaties pie mums!
220.lv

M Mixx 26.12.2022

Man pēdejā pasutijuma vieta arī nekas neatnāca pateica prece nav pieejama ….. atskaitīja naudu atpakaļ lai gan mājas lapa prece ir pieejama

M Mixx 26.12.2022

Ne nu parasti piegādes ātri es gaidīju 2 nedēļas un tad man pateica prece nav noliktava . Tagad pasūtīju atkal 2 nedēļas jāgaida agrāk jau nākamajā diena varēja izņemt

ž Žagatiņa 27.12.2022

Saņemt nākamajā dienā var, bet viņu piegādes punktos/veikalos. Jūs par šo?

2024 27.12.2022

Arī tas pats. Rakstīts ka saņemt var rīt, arī brīvdienās. Pasūtīju ar saņemšanu uz vietas. Saņemt varēja tikai nākamajā darbadienā pēc brīvdienām.