www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

7. Decembrī tika pasūtīta dāvana ziemassvētkiem. Pasūtījām tikai tāpēc, jo piegāde bija nozīmēta 12 dec. - tas nozīmē, ka līdz ziemassvētkiem saņemsim. Nekā-piegāde tika pārcelta uz 20 datumu! Šoreiz klusums-netiekam brīdināti, ka prece nebūs! Rakstu viņiem uz inboksu ar jautājumu, kad būs prece. Pirmā atbilde-gaidiet atbildi 2-3 dienas, bet pēc kāda laiciņa atbild, ka jautājums tiek nosūtīts menedžeram-tas nozīmē-gaidi nu kad labpatiks atbildēt un sapratām tikai vienu-dāvana nepienāks uz ziemassvētkiem! Meitiņai lielas asaras-jo viņas brālis paliek bez dāvanas! Kruti 220.lv rullējiet vien tādā pašā garā tālāk! Jo turpmāk vairs jūsu internetveikalam uzticēties nevaru! Jaukus svētkus!

21.12.2022

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 21.12.2022

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 09.01.2023

Labdien, Maijinja!
Neredzot pasūtījumu, varam sniegt atbildi pēc būtības.
Mums patiesi žēl, ka nespējām izpildīt Jūsu pasūtījumu. Vēlamies paskaidrot, ka jau kopš novembra beigām un it īpaši decembrī visi pārdevēji, piegādātāji, loģistikas ķēdes saņemt palielinātu pasūtījumu skaitu, kas sasniedz pat 3x lielāku apjomu, kā piemēram, oktobrī. Šādam pieaugumam nav iespējams sagatavoties un strādāt ar 100% precizitāti. 220.lv decembra mēnesī apstrādāja vairāk nekā 150 000 pasūtījumus. Tāpēc rodas un radīsies arī turpmāk situācijas, ka piegādātā prece beidzās vai tiek kavēta tās piegāde uz mūsu noliktavu, prece var noklīst loģistikas procesā, tā var tikt bojāta pa ceļam līdz klientam. Saprotiet, ka neviens to nedara tīšām. Mēs darām visu iespējamo un reizēm arī neiespējamo, lai klientiem sagadātu tikai pozitīvas emocijas.
Ceram uz turpmāku sadarbību!
220.lv

T taisnibascinitajs3 21.12.2022

Ja ir tik ļoti svarīgi, brauciet dāvanas pirkt dzīvē lielveikalos

Good Intentions 21.12.2022

Savlaicīgi japasūta un nedrīkst ticēt šiem datumiem nevienā interneta veikalā.

Good Intentions 21.12.2022

Iesaku jums arī nesatraukt, netraumēt savus bērnus ar šādiem tekstiem, ka nebūs dāvanas, bet gan noklusēt un mēģināt fiksi meklēt alternatīvas vai nobīdīt vecīšana ierašanas datumus.