www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Iegādājos preci pie 220.lv (pasūtījums 8444732) un pēc tam vēlējos nomainīt piegādes adresi. Nekādi nav iespējams. Zvanīju vairākas reizes, bet savienojumu nevarēju sagaidīt, 5 minūtes gaidu savienojumu, apnika un atslēdzos. Esmu jau kādus 4 - 5 e-pastus nosūtījis, bet klusums, nekādas atbildes neesmu saņēmis.

06.03.2020

O

A Anete Aneteanete 06.03.2020

Pilnībā piekrītu. Man ir bijusi līdzīga situācija,beigās nospłāvos un nolēmu netērēt savu dārgo laiku. Jēgas tāpat nekādas nav. Acīmredzot,220.lv nerūp savi klienti.

N Noboby 07.03.2020

5 min un jau padevies? Sievietei gultā arī dod tikai 5 min?

R Ripics 13.03.2020

220.lv nekad neceļ apkalpošanas nr un neatbild uz epastiem. Atradu firmas.lv citu nr caur kuru izdevās zavanīt viņus: 67244220

Cerams ka kaut kad LV ienāks normāls ekomercijas pakalpojumu sniedzējs. Pagaidām jāiepērkas tirdzniecības centros