www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Par servisu!
Kompānija piedāvā izņemt pasūtījumus arī sestdienās, tikai sestdien strādā 1 cilvēks pie kases no 6 iespējamām un 50 gaida 1 garā rindā. Manuprāt tas ir necilvēcīgi un firmu apkaunojoši, likt cilvēkiem stāvēt 2-3 h rindā. Ja uzņēmums nevar nodrošināt normālu klientu apkalpošanu, tad varbūt tādu servisu nevajag piedāvāt vispār! Šeit izskatās, galvenais ir pārdot un dabūt naudu, pārējais ir mazsvarīgi!

27.01.2020

Il

Tu Turkey901 27.01.2020

"Šeit izskatās, galvenais ir pārdot un dabūt naudu, pārējais ir mazsvarīgi!"

Toties Jums galvenais ir nopirkt lēti un simtiem slikto atsauksmju internetā nav nozīmes?!

Klientiem svarīga ir zemākās cenas garantija, kuru ir iespējams nodrošināt tikai ekonomējot uz visa!

BondsBonds 27.01.2020

Ksa ir labāk? 1 cilvēks sestdien nedaudz uzcenojums vai vairāk cilvēku noteikti būtisks uzcenojums? Saproti sūdzies par lētumu, kuru pati pieprasi?

Mo MohawkUshanka 28.01.2020

Visiem standarta veida uzņēmumiem vissvarīgākais ir pārdot un "dabūt naudu", viss pārējais ir sekundārs.

Pasuti aio.lv: droša piegade omniva un DPD kastes pa visu Rīgu un Latviju... Un tikai 1,99 eiro!

M. M.V. 28.01.2020

220.lv Protams, ka tikai pārdot. Pie viņiem ar brāķa labošanu vai apmaiņu problēmas, pašam pa servisiem jābraukā.