www.sudzibas.lv 220.lv Sliktas kvalitātes produkts, slikts serviss

220.lv - Sliktas kvalitātes produkts, slikts serviss

Viņi pārdod nekvalitatīvas preces ar defektiem. Nopirkām no tiem velosipēdu ar līkiem riteņiem un cauru riteni. Komentāri par sliktu preču kvalitāti tiek dzēsti. Un viņi pat nevar paskaidrot, kāpēc komentārs tika dzēsts.

Šī nav pirmā reize, kad mums ir problēmas ar šo uzņēmumu. Pēdējo reizi pasūtījām no viņiem. Viņi nemēģina palīdzēt atrisināt problēmu.

17.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 22.05.2024

Labdien!

Vēlamies informēt, ka komentāru un atsauksmju publicēšanai par iegādāto preci ir konkrēti noteikumi - ja atsauksme atbilst tiem, tā tiek publicēta. Šajā saitē varat iepazīties ar komentāru izvietošanas nosacījumiem - https://220.lv/lv/t/sniedziet-atsauksmi-par-preci

Ja Jūsu komentārs nav ticis publicēts, tad ļoti iespējams, ka tas neatbilda izvietošanas nosacījumiem. Visticāmak, ja balstīties uz Jūsu sniegto komentāru šeit, ka "velosipēdu ar līkiem riteņiem un cauru riteni" atbildīs šis noteikums, ka bojājums varēja rasties tranportēšanas laikā,un atteicināms uz garantijas jautājumu, nevis preces kvalitāti un funkcionalitāti:
Komentārs satur informāciju, kas neraksturo preci, tās funckcionalitāti, kvalitāti, piemēram, ja komentārs satur informāciju par piegādes kavējumiem, par piegādes laikā radušos bojājumu un tml.komentārus, kas nav attiecināmi uz preces kvalitāti.
220.lv

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes