www.sudzibas.lv 220.lv Slikt services

220.lv - Slikt services

Es esmu ļoti neapmierināts ar šo interneta veikalu. Piegāde bija ļoti kavējusies, preces bija sliktas kvalitātes, un klientu atbalsts nepiedāvāja nekādu palīdzību. Es stingri neiesaku šo veikalu citiem pircējiem. Tas bija pilnīgs razējs un laika zaudējums

06.12.2023

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 06.12.2023

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 25.01.2024

Labdien!
Tā kā neesam saņēmuši papildu informāciju ar konkrētu pasūtījuma numuru, atbildēsim pēc būtības.
Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu savlaicīgu preču piegādi un pasūtījumu izpildi, taču piegādes darbības traucējumu un piegādātāju noslogotības dēļ, diemžēl, atsevišķos gadījumos, ir iespējama preču piegādes kavējumi.
Ja prece ir sliktas kvalitātes, vai prece ir saņemta ar defektiem, klientam ir tiesības veikt preces atgriešanu,izmantojot 14 dienu atteikuma tiesības, ja precei nav uzsākta lietošana. Gadījumā, ja klients izvēlās preci paturēt, mēs, no savas puses, varam piešķirt kompensāciju. Lūdzam Jūs, tomēr, iesūtīt mums pasūtījuma numuru, lai mēs varētu atrisināt radušos situāciju.
220.lv

Dilera 06.12.2023

E Evian 06.12.2023

Ņemot vērā šī zīmola produktu lietošanas pieredzi, varu teikt, ka šis ir patiešām kvalitatīvs zīmols, taču tas var nebūt piemērots visiem. Produktu cenas ir virs vidējās, kas padara to nepieejamu noteiktai auditorijai.

A Ainia 06.12.2023

Man bija ļoti slikta pieredze ar 220.lv. Pirkums Latvijā ne tikai sniedza zemu kvalitāti, bet arī bija pilnīga naudas izniekošana. Noteikti neiesaku šo veikalu citiem - sliktā kvalitāte un zaudētās naudas nav to vērtas.