www.sudzibas.lv 220.lv Pretīga attieksme

Atrisināta220.lv - Pretīga attieksme

Es nevaru nopirkt preci, jo izrādās kad viņiem ir dažādi pārdevēji, jāpasūta no viena pārdevēja! Es pērku no veikala nevis no pārdevēja, man vajag nopirkt divas preces, bet es nevaru. Lūdzu novērst veikala visatļautību, un operatora pretīgo attieksmi.

09.01.2023

Papildināts Aivars no Lmt 09.01.2023

Preces ID
7304674

Papildināts Aivars no Lmt 09.01.2023

Preces ID
12646851

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aivars no Lmt 09.01.2023

Ko man darīt ja es nevaru nopirkt divas preces!?

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 09.01.2023

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, ja tāds tika noformēts, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]
Ja pasūtījums nav noformēts, diemžēl, preces ID mums nepalīdzēs Jums paskaidrot situāciju un sistēmas darbību, tāpēc aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru, rakstot uz e-pastu vai zvanot.

Gaidīsim Jūsu ziņu!

Ar cieņu, 220.lv

A annaute 09.01.2023

Jo veikals 220.lv ir līdzīgs aliexpress.com. Tikai latviešu versija.

J Jureta 09.01.2023

Jā, mazākas preces tur vispār nevar nopirkt. Kāpēc man jāpērk caur 220.lv vēl kādas nevajadzīgas preces, lai vispār varētu nopirkt vajadzīgo preci. Dēļ tā nereti sanāk, ka beigās preci labāk nopirkt citur.