www.sudzibas.lv 220.lv Preču piegāde ar kavēšanos

220.lv - Preču piegāde ar kavēšanos

Iegādājoties preci veikalā piegādes datums uzradās,ka piegādā nākamajā dienā, bet īstenībā piegāde ir tad, kad viņi paši to izdomā. Kad sazvanīju operatoru, no sākuma atrunāja, ka pie vainas esot tas, ka 2 preces pasūtītas,bet pēc tam sarunas laikā atrunājas ar to,ka nauda ienākusi otrā dienā, kaut gan tā tika ieskaitīta tajā pašā dienā

Papildināts Lielceļa Rikšotājs 28.10.2017

Turklāt informācija par to,ka prece tiek sagatavota,atnāca tikai nākamajā dienā, kaut gan piegādei jau bija jābūt nākamajā dienā. Un tā jau bija ne pirmā reize. Vienvārd sakot cūcība! Nepasutisu nekad vairs tur preci,jo biju rekinajies,ka to saņemšu šodien, nevis tikai pirmdien!

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.10.2017

Labdien! Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv

smejiesvesels 29.10.2017

Kaut ko Jūs te fantazējat! 220 diezgan skaidri aprakstīti piegādes noteikumi, svētdienās piegādes nenotiek, vai tik nebij runa par 2 darba dienām?