220.lv Pigu latvija - Brāķis

Tika pasūtīta dušas kabīne-saņēmu kabīni bez instrukcijas, pēc nairākiem zvaniem uz e-pastu saņēmu salikšanas instrukciju, bet no citas duškabīnes, kas neatbilst dotajai uz ko man tika dots skaidrojums, ka dotajai kabīnei instrukcijas nav! montāžas laikā konstatēju, ka sānu stikli ir apdauzīti, aizmugurējās sienas saskrāpēts tonējums, ūdens regulācijas krāns tek, kā arī vidējā stāvoklī atduras pret regulējamo slēdzi, kas neļauj vidējo stāvokli atvērt līdz galam. nebūtu pretenziju, ja dotās preces cena būtu 100 eiro-kas būtu atbilstoša.Bet pilnā cena ir virs 400 eiro un akcijas cena 330 eiro, kas nav maza nauda. Īsāk sakot manu prāt-tāda īsta cilvēku mānīšana.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.09.2017

Labdien!

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv

Papildināts Ēriks.m 14.09.2017

pasūtijuma nr. 4953035

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 15.09.2017

Paldies par ziņu. Nodevām informāciju tālāk atbildīgajai personai, lai noskaidrotu kāpēc radās problēmas ar pasūtīto preci un pēc iespējas ātrāk to atrisinātu.

ē

R RitaSolo 14.09.2017

Люди, не знаю я про сантехнику, если через интернет-магаз заказывать, то как.. но вот раньше, живя в Латвии ещё до отъезда за границу, я всегда брала у них духи и одеколоны, всё было нормально, товар хороший и цены нереально дешёвые, получала на месте, на складе у них в центре.