www.sudzibas.lv 220.lv Piegades laiks

220.lv - Piegades laiks

Pasūtīju preci 26 novembri ar piegādi 6.99 tika solīts, ka piegadas 27nov, nekaa zvanu prasu kir prece saka ka nebus bus 28. Nov-zvanu 28. Nov atkal saka ka prece nebūs bus 29. Nov respektīvi čakarē pratu naudu samaksāju, prece nav, darbinieku attieksme sudīga... Pretīgs veikals pretīga attieksme... Nevienam nekad neiesaku 220.lv pirma un pēdēja x suņi!

Rb

Tu Turkey901 28.11.2019

"čakarē pratu naudu samaksāju, prece nav, darbinieku attieksme sudīga... Pretīgs veikals pretīga attieksme... Nevienam nekad neiesaku 220.lv pirma un pēdēja x suņi!"

Ja būtu kādreiz saskāries ar uzņēmējdarbību un starptautiskām piegādēm/ pasūtījumiem, tad zinātu, ka tur gandrīz nekad nekas nenotiek pēc plāna, kā viņiem čakarē prātu, tā arī viņi Jums - arī viņiem sla piegādi kuru katru dienu un baro ar solījumiem.
Tikpat lai arī Jūs varētu nosaukt par pret*gu un sūd*gu nesaprotošu suni!

Ta Tatjana 16.12.2019

Cilvēki, neiepērcieties 220!