LV RU
www.sudzibas.lv 220.lv Patērētāju tiesību neievērošana

220.lv - Patērētāju tiesību neievērošana

Nopirku kafijas aparātu, bet pirmajā nedēļā sapratu, ka ierīce strādā ļoti skaļi un metāla filtrs nestrādā kā pienākas (kruzē paliek ļoti daudz kafijas daļiņu) . Nolēmu izmantot savas tiesības un 14. Dienu laikā atdot preci. Atvedu tīru, sakoptu un visā oriģinālā iepakojumā, bet ģertrūdes ielas veikalā konsultante uztvēra to naidīgi, nevēlējas dzirdēt par 14. Dienu atdošans iespēju, piedāvāja atdot servisā, bet par naudas atgriešanu nevar būt ne runas.
Vai tiešam 220.lv veikalam ir savi likumi un patērētāju tiesību likums uz viņiem neattiecās?
Fuj!

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.07.2018

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr uz [email protected] vai arī šeit! Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

J

Komentāri (6)

C critical thinker 30.07.2018

lietotas apenes arī Tu mēdz izmazgāt un atdot? 14 dienu atdošanas tiesības attālinātajā pirkšanā nebūt nenozīmē, ka tu vari, piemēram, ik dienas kakāt podā, tad 14. dienā atdot, jo nepatīk.

Dainis 31.07.2018

Atgriešanas tiesības attiecas tikai uz pirkumiem internetā, ja pirkāt uz vietas viņi var atteikt.

220.lv - uz vietas? Tev ir vēl kāda vieta, Daini, kuru neesi saspiedis?

K Kristians.C 03.08.2018

Daugavgrīvas iela 114, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055 Tur ir 220.lv veikals, kur var pirkt uz vietas! To zinu, jo pats tur esmu iepircies uz vietas.

C critical thinker 31.07.2018

kāds sakars. nedēļu palietotu kafijas automātu nevar atdot arī pēc attālinātā pirkuma. skaļums un kafijas biezumi nav pamatojums, ja vien preces aprakstā nav garantēti kaut kādi decibeli un filtra tīrība.
=====
Patērētāja tiesības lietot iegādāto preci atteikuma tiesību izmantošanas laikā:

Tiesības pārbaudīt preci - patērētājs ir tiesīgs lietot preci, lai noskaidrotu tās īpašības un veidu, kā arī, lai to pārbaudītu
Patērētāja atbildība - patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos vai tās izmantošanu pretēji labai ticībai, ja prece atteikuma tiesību izmantošanas laikā lietota, pārsniedzot tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei nepieciešamās robežas
Svarīgi! Preces lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama, tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.
=====
vai veikalā var nedēļu palietot kafijas automātu?

C critical thinker 31.07.2018

protams, var taisīt kaut kādu ekspertīzi, ja tas aparāts tiešām rūc kā traktors vai krūze ir pusē ar biezumiem

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes