www.sudzibas.lv 220.lv Novēlota atmaksa

220.lv - Novēlota atmaksa

Labdien!
Par preču atgriešanu pēc pasūtījuma 16435319 naudu nesaņēmām.Šodien aprit 15 diena kopš nodevām preces saskaņā ar aktu no 21.09.2022.
Uz jautājumu kad tiks saņemta apmaksa.Saņēmām atbildi ka atgādinājām sūtītājam par pasūtījumu.
Atkārtojam savu jautājumu,kad mēs saņemsim savu naudu,ko solījāt samaksāt līdz 14dienām pēc preces atgriešānas datumu?

P.S. Ja patērētājs izmanto atteikuma tiesības, pārdevējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no patērētāja rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, atmaksā patērētājam viņa samaksāto naudas summu.
Ja norādītajā termiņā pārdevējs neatmaksās Jums samaksāto naudas summu, Jums ir tiesības vērsties PTAC, lai saņemtu palīdzību strīda risināšanā. Iesniegumu adresētu PTAC (ar tam pievienotajām dokumentu kopijām) (iesnieguma veidlapa PTAC ir pieejama arī , skat.: https://www.ptac.gov.lv/lv/dokumentu-paraugi)

05.10.2022

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.10.2022

Labdien, Sergej!

Vēlamies Jums paskaidrot, ka tirdzniecības centrs internetā 220.lv darbojas kā platforma, kas pulcē vairākus tūkstošus dažādu pārdevēju un pēc būtības darbojas līdzīgi kā fizisks tirdzniecības centrs.

Jūs preci iegādājāties no Marketplace pārdevēja "Belsi UAB" Lietuvā. Informāciju par pārdevēju varat redzēt, gan veicot pasūtījumu, gan pēc tam pirkuma dokumentā.

Saņemot atgriezto preci, kas netbilda tam, ko pasūtījāt un tā kā tā ir elekroprece, Preces pārdevējs to pieņēma un nosūtīja pārbaudei. Pēc pieejamās informācijas, redzam, ka nauda uz Jūsu kontu tika pārskaitīta 11.10.2022.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
220.lv

Rakstiet uz PTAC. Lai viņus drāž. Apnika jau. Ne par ko neatbild. Tikai iekasē naudu/procentu kā markerplace no citiem veikaliem. Atbildības nulle! Pārbaudīts uz sevis!1

P PatiesiibasMeka 05.10.2022

Piekrītu, bet šššš, tūlīt te saskries šitā pseidoamazona fanuklubiņš un saliks tev mīņusiņus.