www.sudzibas.lv 220.lv Nepiegādā preci jau 2 nedēļas!

Atrisināta220.lv - Nepiegādā preci jau 2 nedēļas!

Pasūtīju 26. janvāri 220.lv preces (telefonu maciņš ,2 šampūni un matu masku) tika solīts ,kad preces piegādās 8 februārī ar omnivas pakomātu. 7. februārī ieejot 220.lv savā profilā pārbaudīt vai mans sūtījums ir nodots kurjeram , skatos kad vēl joprojām stāv ar statusu "sākta izpilde".Uzrakstīju viņiem vai es saņemšu preces noteiktajā laikā ,viņi atbildēja kad sūtījums kavēsies un būs 10 februārī un par sagādātajām neērtībām viņi ieskaitīja 1 eiro "220 naudiņās" .Šodien ieeju atkal 220 mājas lapā un man no pasūtītajām precēm ir noņemts telefona maciņš,un ir ieskaitīti 0.08 centi ""220 naudiņas" kā uzrādot "pasūtījuma atgriešana" Viņi ņirgājas par klientiem? man maciņš maksāja 4.99 ,bet nesaprotu kāpēc viņi noņēma maciņu ,ja viņiem tāds pats maciņš ir pārdošanā tikai tagad jau pa 4 eiro! Viss jau būtu kārtībā ja viņi atskaitītu naudu atpakaļ uz manu kontu ,ko diemžēl viņi nav izdarījuši! Un protams viņi atkal pagarinājuši piegādes termiņu uz 13. februāri .Protams rakstīju viņiem ,kas par lietu ,bet nu jau ignorē manus e-pastus.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 09.02.2017

Labdien,
Mēs atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām,
Vēlamies precizēt kad Jūs rakstījāt e-pastu, jo atbildē tiek sniegta 2 darba dienu laikā rindas kārtībā, ja tā nav sniegta šajā laika posmā tad mēs pārbaudīsim kāds ir iemesls, kā arī kāds bija Jūsu pasūtījuma numurs, pēc tā mēs varēsim pārbaudīt, kad tiks atgriezta nauda par izņemto no Jūsu pasūtījuma preci?
Gaidīsim Jūsu atbildi

Papildināts lalja416 09.02.2017

Pasūtījuma Nr. 4222568,vēlams lai jūs man dodat ziņu uz e-pastu

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 10.02.2017

Sveicināti!
Noskaidrojām sīkāku informāciju par radušos situāciju. Par telefona maciņa neesamību klientu apkalpošanas komanda centās sazināties telefoniski 09.02. Pēc neatbildēta zvana Jums tika nosūtīta īsziņa ar informāciju par Jūsu pasūtījumu. 10.02. centāmies ar Jums vairākkārtīgi sazināties telefoniski, bet nesekmīgi. Nauda par telefona maciņu Jums tiks atgriezta uz kontu piecu darba dienu laikā. Atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām.
Ar cieņu,
Interneta veikals 220.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta lalja416 11.02.2017

Saņēmu beidzot savu paciņu :) cerams ,kad naudu ar ieskaitis par neesošo preci :)

proverka777 09.02.2017

nu man viņi piemēram uzreiz zvanīja un teica ka prece pie viņiem bus tika pēc 2 nedeļam. baigi ilgi, bet ko darīt.
problemas nekad nebija ar šo i-net veikalu. preci parasti izņemu personīgi pie viņiem Ģertrudes ielā.