www.sudzibas.lv 220.lv Nepiegādā preci

220.lv - Nepiegādā preci

Man joprojām netiek piegādātas visas preces no viena pasūtījuma. Pasūtījumam bija jābūt pagājušonedēļ, bet tika piegādāta tikai daļa no visa pasūtījuma. Tā ir cilvēku čakarēšana. Uz e pastiem vienu reizi atbildēja un tagad neliekas ne zinis. Klientu apkalpošana zem nulles. Pagājušonedēļ biju atstājusi šeit sūdzību, viņi palūdz pasūtījuma numuru un viss. Nekādu ziņu.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.11.2016

Labdien, Cik mums ir zināms iepriekš, ka mēs arī solījām, ar Jums sazinajās klientu apkalpošanas speciālisti, nodevām informāciju atkārtoti, lai ar Jums sazinās un noskaidro kas vēl trūkst. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts Santa2728 30.11.2016

Es saņēmu vienu jautājumu, vai man piegādātas visas preces, uz ko arī atbildēju,ka nē, ka trūkt vel divas preces, uz ko vairs nekādu ziņu no Jums.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.11.2016

Šo informāciju mēs obligati parbaudīsim, kā arī uz Jūsu šodien atsūtīto e-pastu tiks sniegta atbilde elektroniski, vai telefoniski. Velreiz atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībam. Jauku dienu

Papildināts Santa2728 30.11.2016

Gaidišu ziņu. Ja nē, turpināšu rakstīt šeit.