www.sudzibas.lv 220.lv Nepiegādā norādītā laikā

220.lv - Nepiegādā norādītā laikā

Neiekļaujas piegādes laikos. Nekad nepasūtat no viņiem, ja vajag konkrētā dienā. Jo prece norādītā dienā var nebūt piegādāta. Mans gadījums bērnam svētdien dzimšanas ballīte. Pēc ilgām pārdomām un izpētes pasūtu no 220 batutu dāvanā, norāda ka piegāde ceturtdien. Nodomāju super varēs laicīgi sastelēt. Pienāk ceturtdien nav nekādas ziņas par batutu ne no kurjera, ne no 220. Piektdien ap 11 pati zvanu, pasaka, ka noskaidros un atzvanīs, paiet 2 stundas klusums, zvanu atkal šoreiz man atbild, ka piegāde aizkavējusies, jo noliktava esot Lietuvā un būšot pirmdien. Es esmu ļoti vīlusies, atteicos no pasūtījuma. Braukšu uz depo nopirkt. Vīrs jau sākumā teica, ka nav ko uzticēties, es nenoticēju, esmu ļoti vīlusies.

07.06.2019

L Līva 18.06.2019

Jā , es arī esmu apčakarēta ar piegādi! Nebiju lasījusi, ka tik daudz sūdzību, bet tur ir lielas problēmas. Nebūtu, ka piegādās nākamajā dienā vismaz [slēpt]@ pagājis jau krietni ilgāks laiks