www.sudzibas.lv 220.lv Neobjektīva informācija

220.lv - Neobjektīva informācija

Esiet uzmanīgi, ja šajā veikalā pērkat sienas lampu. Es vienu tādu nopirku un izpakojot izrādījās, ka ir iedots tikai dekoratīvais stikls un pamatne uz kuras to uzlikt. Acīmredzot mājas lapa attēlotās sienas lampas visas ir tikai dekoratīvie stikli nevis sienas lampas (attiecīgās "lampas" vajadzēja tā arī apsaukt, lai nemaldinātu klientus). Atzvanot man pateica, ka tāda arī ir tā komplektācija, tā ka, ja gribi sienas lampu, tad skraidi pa veikaliem un meklē visu pārējo, lai to tiešām varētu saukt par sienas lampu. Tā ka- ja pērkat sienas lampu, izdibiniet, ko jums piedāvā- dekoratīvo stiklu vai tiešām sien as lampu.

S sabiinezv 04.02.2016

Labdien!
Vai jūs vēlētos savu sūdzību izstāstīt radio ēterā? Mēģināsim to atrisināt un palīdzēt.
Varat ar mani sazināties, rakstot uz epastu [slēpt]@inbox.lv vai zvanot, rakstot sms uz 20210397
Ar cieņu,
Sabīne

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 12.02.2016

Labdien, lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.