www.sudzibas.lv 220.lv Nekompetenta un nesinhronizeta darbiba

220.lv - Nekompetenta un nesinhronizeta darbiba

Labdien, kurjers preci atveda, bet JUSU neizdaribas del lidz nebija liguma, si prece man bija paredzeta davanai, kura bija japsniedz svetdien, paldies , ka sabojajat man dienu un pasakumu. Ceru, ka vismaz pirmdien Jusu darbinieki bus spejigi veikt savu darbu pilnvertigi?! un izprinetet ligumu.
Zvaniju, lai risinatu problemu un piedavaju, ka varu ligumam un pecak ari precei aizbraukt pakal pati. man atteica- Jusu nekompetetnta darbiniece, acimredzot , printera nav!
Macieties sinhronizet savus darbiniekus,
Es nekad muza vairs pie Jums neko nepasutisu un informesu visus ,ko pazistu par Jusu nekompetento kantori, par ko jus ari uzskatu!
Ta ka , ludzu, savas SPAMA vestules ar piedavajumiem man vairs uz epstu nesutit.
p.s.piedodiet par garumzimem, datora ieviesusies problema.
Gaidu savu preci pirmdien un uz neredzesanos.
AC,
Jusu BIJUSI kliente Simona
----- Reply to message -----

Papildināts Simsaaa 09.02.2018

Adreseju so vestuli sudzibai, pretim sanemu formalu atbildi