www.sudzibas.lv 220.lv Negodīgā komercprakse

220.lv - Negodīgā komercprakse

Kāpēc šobrīd skrejceļš Zipro Dream maksā 1299 euro? Ja pavasarī šo pašu trenažieri varēja iegādāties par 850 euro, ar visu piegādi uz mājām. Tajā pašā laikā, maijā no Ksenukai varēja iegādāties par 790 euro. Vai šī nav negodīgā komercprakse, ja pandēmijas laikā ir šāds cenu pieaugums? Pat no Polijas, šobrīd var iegādāties šo pašu trenažieri, par cenu kas zemāka par 1000 euro. Un tā nebija akcijas cena

10.10.2020

Atbilde no 220.lv Support Pārstāvja atbilde 21.10.2020

Labdien,
Paldies par Jūsu ziņu.
220.lv ir neatkarīgs pārdevējs, tāpēc produktu cenas tiek veidotas pēc noteikta algoritma, neakarīgi no tā, kādas tās ir pie citiem pārdevējiem. Lai arī šāda cenu atšķirība pastāv, tas nav pamats runāt par negodīgu praksi.
Pēdējos mēnešos šīs preces ražotājs saņem palielinātu pasūtījumu skaitu, tādēļ tas ir palielinājis pārdošanas cenu, un tas likumsakarīgi ietekmē arī gala cenu patērētājam.
Mums patiesi žēl dzirdēt, ka šī produkta cena Jums šķiet pārāk augsta. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu mājaslapas plašajā piedāvājumā ir iespējams atrast preci, kas apmierinās Jūsu prasības pret kvalitāti un cenu.
Ja mēs varam Jums kā palīdzēt, lūdzu sazināties ar mūsu Klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni +37125220 vai e-pastu :[email protected]

O

"Vai šī nav negodīgā komercprakse"
Vai 220.lv ir noteikuši, ka preci drīkst iegādāties tikai pie viņiem?
Vai viņi ir reklāmā minējuši, ka prece maksā lētāk, bet tirgo to dārgāk?
Vai ir norādīts, ka viņu cena ir viszemākā?
Vai viņi ir slēguši vienošanos ar citiem internetveikaliem, ka cena būs 1299 EUR?

Jā kādam no šiem jautājumiem atbilde ir pozitīva, tad tā ir negodīga komercprakse. Ja nē, tad tā ir paranoja!

O Olīvija_Y 13.10.2020

Es tikai gribēju uzzināt kāpēc tāds cenas pieaugums. Nevis kur pirkt vai nepirkt. Vai kur dārgāk .Un par 220.lv kvalitāti vispār nerunāsim

Z Zozefina Goldova 20.10.2020

kvalitāte vispār ir laba

Joe Rogans👽 11.10.2020

2019. gada novembrī nopirku Xbox One S par 190€, tagad maksā 260€. Vispār jau tā ir tava izvēle par kādu summu esi gatava nopirkt preci, nenopirksi no 220 pa dārgo, atradīsi par 800€ kaut kur citur.

O Olīvija_Y 13.10.2020

Jā tā ir mana izvēle. Tikai nesaprotu kāpēc tāds cenas pieaugums. Protams ka no šī 220.lv interneta veikala ,šo preci, par šo cenu nepirkšu

Z Zozefina Goldova 20.10.2020

Jūs vispār esat skatījušies kāda cena bija pirms atlaidēm?
Ir jāskatās atleides.Un jūs vēl te sūdzaties par 220.lv.Man piemēram viss ir labi,jo man acis ir,bet jums lai kam kad nav.