www.sudzibas.lv 220.lv Naudas atmaksa

Atrisināta220.lv - Naudas atmaksa

220.lv - naudas atmaksa

pasūtījums nr.29359039 (preces pieņemšanas-nodošanas akta nr.603546) . 01.05.2023. Prece tika atgriezta 220.lv biroja krasta iela 52 (nebija lietota) , bet nauda joprojām nav atgriezta. Uz e-pastu nekādu informāciju nesaņēmu, pa telefonu solīja 14 dienu laika, bet tas bija pagājuša nedēļas sākumā.

20.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 20.05.2024

Labdien, Nikolaj!
Informējam, ka 220.lv strādā kā Tirdzniecības platforma , kas sevī apvieno vairāk nekā 4000 dažādu pārdevēju. Preces pārdevējs nav Sabiedrība (220.lv),
bet cita persona – NP grupė, UAB(turpmāk – Pārdevējs) Sabiedrība ar Pārdevēju ir noslēgusi Pārdevēja līgumu, uz kura pamata Sabiedrība, būdama pakalpojuma sniedzējs, sniedz pakalpojumu Pārdevējam – ļauj Pārdevējam piedāvāt un pārdot preces klientiem līgumā norādītajās tīmekļvietnēs. Sabiedrība nav klientu un Pārdevēja starpnieks un šādus pakalpojumus nesniedz, Sabiedrība tikai nodrošina platformu, kas paredzēta darījumu veikšanai (kā tirdzniecības centra telpu iznomātājs tirdzniecības centrā strādājošiem veikaliem). Tikai Pārdevējs nosaka savu pārdodamo preču aprakstus, cenas, veic likumos noteiktos Pārdevēja pienākumus attiecībā pret klientu, ir atbildīgs par Preces kvalitāti, oriģinalitāti, garantiju utt.

Pēc mums pieejamās informācijas mūsu klientu apkalpošanas komanda jau ar Preces pārdevēju risina Jūsu jautājumu, par ko Jūs tikāt informēts.
Tiklīdz saņemsim atbildi no Preces pārdevēja klientu apkalpošanas komanda sazināsies ar Jums.
220.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nikolajs 23.05.2024

Šī problēma tika atrisināta.Nauda atgriezta

N

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes