www.sudzibas.lv 220.lv Mokoša pasūtīšana

220.lv - Mokoša pasūtīšana

Kāpu pāri savam riebumam pret šo veikalu dēļ iepriekšējā pasūtījuma, kur veikalam nebija iespējams nomainīt piegādes veidu un mēģināju veikt citu pasūtījumu pasūtījumu. Tagad izrādās 220.lv jau darbojas kā vairumnieks un velk iekšā preci pat no aptiekām. Tikai kāda jēga, ja es lieku grozā un nevaru nopirkt vienā vienotā pirkumā visu ko man vajag? Daļa preču parādās kā atsevišķs pasūtījums. Kad es pēc 40min čakarēšanās saliku pasūtījumu ar visu ko man vajag tā lai tas ir vienā pasūtījumā, tad izrādās vēl redz akropolē nevar saņemt. Atšķīts ka dēļ ierobežojumiem? Diez kādiem? Covid? Kādā pagātnē jūs dzīvojat. Izskatās ka šajā veikalā bez problēmām var tikai ieit un nopirkt to, kas ir uz vietas.

29.08.2023

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 30.10.2023

Labdien!
Atbildot uz Jūsu pretenziju, vēlamies Jūs informēt, ka 220.lv jau vairākus gadus darbojas kā tirdzniecības centrs internetā (pēc līdziga principa kā Amazon vai AliExpress), kur tiek pulcēti vairāki tūkstoši citu uzņemumu, kas piedāvā savu preci 220.lv klientiem.
Jūsu pirkumu grozā tika ieliktas preces no dažādiem Marketplace pārdevējiem, kuri atrodās dažādās valstīs un tos nevar apvienot vienā kopējā sūtījumā.
T/C "Akropole" veikala lokācija un ierobežotā noliktava neļauj mums šajā veikalā turēt smagas un liela izmēra preces.
Ja turmāk rodas jautājumi pasūtījuma noformēšanas gaitā, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru, izskaidrosim un palīdzēsim.
220.lv

Z

Velvetpopstar 29.08.2023

Dažādi tirgotāji un tāpēc tā ir ka ir. Līdzīgi kā aliexpres. Com tikai sliktāk .

T taisnibascinitajs3 29.08.2023

Ja vari izņemt Akropolē, kur problēma aizbraukt uz 2km netālo 220.lv noliktavu Krasta 52, tur pat ātrāk būs pieejams pasūtījums nekā, ja to veselu dienu transportēs no Krasta ielas uz Akropoli.