www.sudzibas.lv 220.lv Māna cilvēkus

Atrisināta220.lv - Māna cilvēkus

Pasūtiju pie 220.lv preci-matrači. Pēc divām gaidīšanas nedēļām, atnāca nepareizais izmērs.
Tagad jau trīs nadēļas gaidu savu pareizo matrači (par kuru jau samaksāju) un vēl nezinu, kad saņemšu.
Zvanu katru otro dienu (telefona rēķins aug un aug) . Nekad vairs nesūtīšu no viņiem, neko un neiesaku arī jums.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.02.2017

Labdien, Vēlamies atvainoties par Jums sagādātajām neērtībām, kā arī par to ka radās aizkavēšanās ar kurjerdienestu pie nekorektās preces paņemšanas. Sazinoties ar klientu apkalpošanas komandu, mēs uzzinājām ka prece ir saņemta, un mūsu kolēģi taisījās ar Jums sazināties lai pārtiasītu pasūtījumu ar saņemšanu ceturtdien. Mēs sekosim līdzi tam lai Jūs saņemtu preci un kļūdu vairs nebūtu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ar cieņu. Interneta veikals 220.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sandra Sany 16.02.2017

Saņēmu savu preci(ļoti ātri).Viss kārtībā,paldies.

"Pasūtiju pie 220.lv preci-madraci." - nezinu, kas ir precis-madracis, bet ja jau 220.lv tādus tirgo...
"Pēc divām gaidīšanas nedēļām,atnāca nepareizais izmērs." - pasūta preci-madraci, bet atnāk izmērs, pie tam vēl nepareizais. Es tādu noteikti nelaistu iekšā - vēl izvaros, jeb aplaupīs.
"Tagad jau trīs nadēļas gaidu savu pareizo madraci(par kuru jau samaksāju) un vēl nezinu,kad saņemšu." - un kas notika ar nepareizo izmēru, kurš bija atnācis?
"Zvanu katru otro dienu(telefona rēķins aug un aug)." - vispār jau tas ir likumsakarīgi, ka zvanot rēķins aug un aug.
"NEKAD vairs nesūtīšu no viņiem," - jūs no viņiem, kādam kaut ko sūtījāt? Viņi arī pasta pakalpojumus piedāvā?
"neko un neiesaku arī jums." - paldies, citādi atnāks vēl kāds "izmērs"...

S Sandra Sany 14.02.2017

Kādēļ Jūs ņirgājaties par cilvēku.

Un kāpēc Jūs ņirgājaties par pareizrakstību un cilvēkiem, kuri apmeklē šo portālu?

Latviešu tautas 14.02.2017

Jautrais analītiķis! 100500! Sūdzības autors Sandra Sany ir analfabēte!

M Martins Melnis 14.02.2017

TU PUŅĶAINAIS KOMENTETAJ!ESI KAUTKO PASUTIJIS?GRIBETU TEVI SATIKT LV SKOLOTAJS ATRADIES!

M Martins Melnis 14.02.2017

Analitiķi tu esi totals! Šis ir sudzibu portāls! Nevis pareizrakstības! - - !

Latviešu tautas 15.02.2017

Янка (Martins)! Ты давно протрезвел? Трактор уже отремонтировал? Как бы в газонокосилку к весне не переделал... Короче: если отремонтировал, то садись на трактор и - в соседний хутор: у вас, латышских урл (быдло, люмпинов) самогон закончился!

Martins Melnis, jūsu palātai internetu pieslēguši?

Latviešu tautas 15.02.2017

Martins Melnis, jūsu palātai internetu pieslēguši?
===
Вы Янку не обижайте: у него 4G(LTE) с хорошим покрытием! (Правда он под словом "покрытие" имеет ввиду когда бык корову покрывает...) Вот он сейчас, как порядочный младенец, высосет бутылочку... Не важно: синтетического пива, что делают из нефти в Польше и продают в 2хлитровых бутылках, или поллитра самогона и напишет ответ! Я его знаааю...

Žēl, ka trakajiem pieslēdz internetu tikai uz svētkiem, Valentīndiena cauri, un Martins Melnis, atkal klusi baksta sienu.

Latviešu tautas 14.02.2017

telefona rēķins aug un aug
===
Normalie cilvēki lieto tadu tarīfu plānu, kur rēķini neaug! Piem., ZZ - tarifu plāns "VISI" - 4,79 eiro mēnesī, es lietoju LMT - "Brīvība" - zvani pa visu Eiropas ekonomisko zonu 12,90 eiro mēnesī,...

Tev nebūs lielīties, Vladimir!

Latviešu tautas 15.02.2017

Хм... Я, как клиент со стажем в 17 лет имею скидку в 30% (9,02 в месяц). + ещё скидку в 40% на безлимитный интернет в мобильном телефоне (6 евро в месяц). Итого плачу 15,03 в месяц. При этом звоню в Германию, Ирландию и Великобританию БЕСПЛАТНО!

S Sandra Sany 14.02.2017

Piedodiet,bet es neņirgājos,kā Jūs to darāt.Žēl,kad ir tādi nežēlīgi cilvēki.

Latviešu tautas 14.02.2017

Man nevajag māksāt par katru zvanu...

Nu labi, piedodam. Un ja es sākšu ņirgāties nevis par kāda rakstīto tekstu, bet par cilvēku, tas jau patiesi būs nežēlīgi!

"Saņēmu savu preci(ļoti ātri).Viss kārtībā,paldies." - [ ļoti ātri ] = "Pēc divām gaidīšanas nedēļām, atnāca nepareizais izmērs" + "trīs nadēļas gaidu savu pareizo matrači" + "(telefona rēķins aug un aug)".
Viss kārtībā?!?!
Nopietni?

Latviešu tautas 18.02.2017

А Вы на Сандру не обижайтесь: она - жертва обстоятельств! Как тот американская система образования с её системой экзамена по тестам с вариантами ответов, один из которых правильный.