www.sudzibas.lv 220.lv Ļoti slikts serviss un nepareiza dokumentu noformēšanas prakse

220.lv - Ļoti slikts serviss un nepareiza dokumentu noformēšanas prakse

27.11.2023 pasūtījām preci, mūsu uzņēmuma pārstāvis aizmirsa pasūtījuma formā pievienot mūsu pvn reģ. Nr. 220.lv apmaksai atsūtīja nevis rēķinu, bet e-pastu. Mūsu pārstāvis uzrakstīja lūgumu atsūtīt avansa rēķinu, kas netika saņemts. Prece bija nepieciešama steidzami, veicām apmaksu pamatojoties uz e-pastu, kurā bija norādīti pigu Latvija rekvizīti, nebija ne mūsu rekvizītu, ne apmaksas summas atšifrējuma. 28.11 saņēmām preci un rēķinu. Rēķins bija no Lietuvas uzņēmuma, ar Lietuvas Pvn kodu un Pvn. Zvanīju u 220.lv palīdzības tālruni, lūdzu mainīt mūsu datus pavadzīmē, pievienot mūsu pvn maksātāja numuru un piemērot 0% pvn pārrobežu darījumam; klientu serviss teicās noskaidrot situāciju un atzvanīt vakarpusē. Atzvanīts netika. Rakstīju pieteikumu e-pastā. Atbilde pienāca nākamās dienas vakarā, kopā ar rēķinu, kuru pieprasījām jau 27.11, un, kuru saņemot laicīgi, būtu pamanīta un izlabota kļūda no mūsu puses. 220.lv atbilde bija, ka izmainīt datus pavadzīmē vairs nav iespējams.
Klientu servisam nav nekādas vēlmes risināt ar klientiem saistītās situācijas. 220.lv neizsniedz avansa rēķinus, kas ir pretrunā ar grāmatvedības likumu. Pavadzīmes tiek piestādītas no citiem piegādātājiem, kas nav pigu Latvija, uzņēmums ar Latvijas pvn kodu. Ļoti zems klientu apkalpošanas līmenis, nekādā gadījumā neiesaku iegādāties preces šinī lietuviešu īpašnieku un apkalpošanas (ne) kultūras uzņēmumā.

30.11.2023

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 05.12.2023

Labdien, IevaDa!
Atbildot uz Jūsu pretenziju, vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka klientu iesūtītos epastus apstrādājam 2 darba dienu laikā, par ko informējam klientus, nosūtot atbildi. Ja Jūsu jautājums ir risināms steidzamā kārtā, acinam zvanīt uz 220.lv klientu apkalpošanas centru.
E-pastā klients tiek informēts par preces pārdevēju, kas Jūsu gadījumā ir "Meistro draugas, MB", nevis SIA "Pigu Latvia". Informāciju par preces pārdevēju var redzēt pie preces, pasūtījuma veikšanas brīdī, kā arī pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Ja klients atzīmē, ka preci iegādāsies kā juridiska persona, pats klients ir atbildīgs par pareizu datu ievadi.
Izvēloties maksājuma veidu bankas pārskaitījums, pasūtītājs tiek informēts - "Maksājums par izvēlētajām precēm vai pakalpojumiem ar SIA "Pigu Latvia"" (Reģ. Nr.: 43603025092; Juridiskā adrese: Maskavas iela 257, Rīga, LV-1019, Latvija) konta starpniecību tiks ieskaitīts pārdevēja "Meistro draugas, MB" kontā, kurš Jums sastādīs pirkuma dokumentu."
Darījums ir noticis starp 2 juridiskām personām (Jūsu uzņēmumu un "Meistro draugas, MB"), SIA "Pigu Latvia" nav tiesīgs veikt jebkādas izmaiņas norēķinu dokumentos. Aicinām Jūs sazināties nepastarpināti ar preces pārdevēju un vienoties par iespējamo risinājumu.
Ar cieņu,
220.lv