www.sudzibas.lv 220.lv Ļoti slikts serviss kopš 01.01.2018

220.lv - Ļoti slikts serviss kopš 01.01.2018

Neiesaku nevienam neko no 220.lv vairs pasūtīt!, preci nesaņemsiet! Mēnesis jau pagājis ar un 2 reiz atlikts un nepiegādāts! Jāiet būs uz 1a.lv

vienīgais, ko saņemsiet:
1) meli par piegādes datumu
2) preces saņemšanas dienā sms ar atvainošanos, kad prece kavēsies vēl 2 nedēļas. Protams laicīgāk paziņot nevar, kad prece nebūs.
3) kompensāciju - par katru atlikšanu 3.10 eiro nākamam pirkumam. Varat gaidīt gadiem uz pasūtījuma izpildi! Un lai ieskrienas ar saviem 3,1 eiro!
4) sliktu attieksmi un sabojātu garastāvokli

ieteikums: pasūtiet preci citur, bet 220.lv neko par to neziņojiet. Pēc viena vai diviem mēnešiem, kad viņiem beidzot ar 5 vai 6 reizi būs izdevies šo preci no noliktavas atvest, pasakiet ka jums ta nav vajadzīga. Un lai paši sēž uz šo preci, kur vajadzēs 2 mēnešus lai aizvestu atpakaļ!

Kopumā ņemot, 220.lv savus klientus uzskata par idiotiem un viņiem liekas, ka nu visi uz viņiem gaidīs! Un lai te kāds nemēģina rakstīt savus stulbos komentārus par uzņēmuma darbību un ka tā var gadīties.

220.lv sux!

R

V Valga 02.05.2018

Pilnīgi piekrītu! Pirkumu noformēs zibenīgi un tad sāksies meli un atrunas, šķiet esmu iegrābusies un savu preces piegādi 1dd laikā varēšu gaidīt mēnešiem! Ejiet dillēs 220.lv!

M Marija555 19.06.2018

100% taisnība, klientus uzskata par idiotiem šis slavenais internetveikals 220.lv