www.sudzibas.lv 220.lv Ļoti slikta apkalpošana

220.lv - Ļoti slikta apkalpošana

Ļoti slikta apkalpošana un loģistika, vispār zem katras kritikas. 16.06 veicu pasūtījumu. Visās malās rakstīts, ka ja saņem uz vietas pie viņiem, tad preci jau var saņemt nākamajā dienā + atnāca arī tāda pati informācija uz e-pastu. Bērnam Jubileja 17.06. Ar prieku un pārliecību pasūtu preci. Pienāk 16.06, kad jūtams baigais klusums. Sazinos ar info dienas vidū, lai noskaidrotu statusu, kur man apgalvo, ka prece vēl neesot izsūtīta un piegāde visticamāk būs 18.06. Rakstu facebook - nesaņemu nekādu atbildi. Pēc laika zvanu atkārtoti uz info, kur man apgalvo, ka ''visticamāk'' prece būs rīt, bet kad pārjautāju, lai dod 100% garantiju jo bērns gaida dāvanu, tad Saka, ka garantēt nevar. Pēc šī visa izlēmu apskatīties sudzibas.lv, kur redzams, ka ļoti daudziem cilvēkiem identiska problēma. 17.06 pašā vakarā saņemu e-pastā ziņu, ka piegāde plānojas tikai uz 22.06. Bet kā zināms, tad 22.06 lielākajai daļai Latvijas ir brīvdiena, tad uzreiz sapratu, ka nav jēgas gaidīt un pacietības mērs ir pilns. 18.06 no rīta atkārtoti sazinos ar info, kur man apgalvo, ka piegāde plānojas tikai uz 22.06. Beigu beigās pieprasīju samaksātos līdzekļus atpakaļ. Redzēsim cik tos ilgi vēl atgriezīs. Konsultants apgalvoja, ka 5 darba dienu laikā. Kaut gan parasti visās normālās iestādēs, tas notiek 2 darba dienu laikā. Ja nepieciešami konkrēti laiki, kad vēlaties saņemt preci no 220.lv, tad nekad neiesaku izmantot šo saitu. Bet ar mani, tad šī bija pirmā un pēdējā reize, kad es no viņiem kaut ko sūtu. Neiesaku nevienam.

18.06.2020

č Čīkstētājs 18.06.2020

Tā sev atbildīgs vecāks.
Padomāja par dāvanu bērnam pēdējā dienā.

Bet in general, gribi kaut ko ātri dabūt, pārmaksā un nopērc uz vietas, kur tas ir pieejams vai arī domā laicīgi.
Sen visiem ir skaidrs ka 1a, 220, rd xnet uc 90% nepiegādā laikā.

T Taisnīgums99 18.06.2020

Parasti jau visi tomer piegada laikaa.

T Taisnīgums99 18.06.2020

Vispar nevajag aizmirst Berna dzimsanas dienu! Vai ari tik tikko par to uzzinaji?|
Neisaku taa darit!