www.sudzibas.lv 220.lv Kvalitāte

220.lv - Kvalitāte

26.01.2018. Veikalā 220.lv ģertrūdes ielā 94a iegādājāmies parfimērijas ūdeni trussardi, 100ml.
Aromāts ir patīkams, tomēr tam nav noturības, kas ir galvenais cenas noteikšanas kritērijs, tāpēc cena eur 43,95 šim produktam ir neatbilstoša. Veikalos līdzīgas noturības parfimērijas ūdeni var nopirkt par aptuveni eur 10. Tieši tāpēc izvēlējāmies intereneta veikalu 220.lv, jo cerējām, ka kvalitāte būs labāka.
Uz lūgumu kompensēt pārmaksāto naudu vai piedāvāt produkta maiņu.

Saņēmu šādu atbildi no 220.lv:
slēdzot distances līgumu atteikuma tiesības jūs nevarat izmantot:
ja jūs esat atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (kā - apakšveļa, zeķes un zeķubikses, smaržas, ausīs ieliekamās audio austiņas, zobu birste, epilators, bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, matu taisnotāji, un citas tamlīdzīga rakstura preces)

I

C critical thinker 05.02.2018

tās ir jūsu subjektīvās domas. ir jāpierāda, ka viltojums. nav ne jausmas, kā to dara smaržu gadījumā,

donna b 05.02.2018

Parasti 220.lv es nekritizeju, jo viss ir bijis ok, bet smarzas un nelielas mebeles (piem. plauktus) tur NEDRIKST pirkt, jo kvalitate ir vienk suds. Es parasti smarzas iegadajos vai pasutu no arzemem un parasti ir loti laba kvalitate, bet vienreiz pasutiju 220.lv. Es nezinu kur so smarzigu udeni vini iegadajos, bet bija maciba NEKAD tur smarzas vairs nepasutit (un vispar Latvijaa nepasutit).