220.lv - Krapshana

Par kadam originalam smarzham iet runa?Uz kastites rakstits made in UK,bet stripu kods Italijas,un kastite neatbilst pilniba originalam iepakojumam.Kapec jamana cilveki?!varetu labak uzreiz bridinat cilvekus,ka tas ir labs pakaljdarinajums.Karteja vilshanas par sho interneta veikalu!

E

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.07.2017

Labdien!

Interneta veikals 220.lv tirgo tikai oriģinālas smaržas, kuras tiek iegādatas no pārbaudītiem piegādātajiem.

Smaržu aromāts ir atkarīgs no tā, kurā vietā (uz, kuras ķermeņa daļas) to uzpūš (vai dekoltē zonā, vai uz rokām vai arī uz citas ķermeņa daļas), kāda ir ķermeņa temperatūra un pat smaržu aromātu var ietekmēt arī gaisa temperatūra. Smaržu aromātu ietekmē daudzi faktori.

Ikviens pircējs, kurš iegādājas preces interneta veikalā, ir tiesīgs tās atgriest 14 dienu laikā.

E Ella345 13.07.2017

Neiet runa par smarzhu,bet gan par kastites nesakritibu ar originalu!Un ka var but Lacoste smarzhas razhotas Uk(rakstits uz iepakojuma),bet kods Italija?

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.07.2017

Kas ir atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?

Vairāk info šeit: https://220.lv/lv/t/atteikuma-tiesibas

Kolta 13.07.2017

Visas preces nāk no Ķīnas!