www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšanas,slikts serviss, negodīga tirgošana

220.lv - Krāpšanas,slikts serviss, negodīga tirgošana

21 marta saņemu pasūti] īto preci no internet veikala 220.lv man pasūtīto preci, vakara konstatēju ka alkotesteris nedarbojas. Turklāt precei klāt nebija ne garantijas talona ne tulkojuma lv valoda, tika lietuvas valoda rakstīta lapa, varētu būt alkotestera kalibrēšana. Nākošajā diena pa pastu nosutu preci atpakaļ uz 220.lv 29 marta man uz epastu atsuta lietošanas instrukciju lv valoda. Šodien 16 aprili zvanu uz 220.lv lai painteresētos kas un ka, man rupji atbild operatore vārda Diana ka veikalam ir tiesības parbaudit vai remontēt preci 30 dienas, prasu kas maksas līzingu Diana saka man jāmakso jo ir līgums a preces tā nau? Vel Diana teica ka vinji pārbauda preci. Kāpēc tā?

J