www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana, slikts serviss

220.lv - Krāpšana, slikts serviss

16.novembrī tika pasūtīta prece nr6539147 TP-link rūteris. Vērīgāk palasot aprakstu sapratu ka šī prece man neder un praktiski pēc piecām minūtēm atcēlu pasūtijumu zvanot pa telefonu. Turpinot pārlūkot 220.lv inteneta vietni atradu rūteri kurš atbilst manām prasībām. Zvanu vēlreiz un prasu kad saņemšu naudiņu atpakaļ un ka esmu nolūkoji pie viņiem citu preci. Uz ko operatore man laipni piedāvā neatcelt sūtījumu bet viņa došot ziņu uz noliktavu un samainīšot pret manis izvēlēto rūteri. Nu ja tāda iespēja ir piekritu. Dienā kad saņēmu DPD kurjera e-pastu ka sūtījums tiks piegādāts zvanu atkal 220 lai pārliecinātos ka viss tiešām ir izdarīts kā man solīja. Man atbildēja ka 95% ka viss notiks tā kā man solīja operatore ar kuras runāju 16.novembrī.
Norādītajā dienā paciņu nesaņemu. Sazinoties ar DPD uzzinu ka aūtījumu atsaukusi 220.lv. Zvanot 220.lv tiek paskaidrots ka sūtījums ir atsaukts un naudu saņemšot 14 dienu laikā. Uz manām pretenzijām ka tā ir viņu vaina ka nespēja veikt to ko paši solīja saņēmu atbildi ka neko neesot solījuši un darbiniece palika izteikti nīgra.
Atstāju sūdzību 220.lv kontaktu sadaļā ar situācijas izklāstu kā rezultātā nākamā dienā atzvanīja nezināma dāma un paziņoja ka esot noklausījusies visus audio ierakstus kas veikti man zvanot uz 220.lv un nekādas vienošanās par preces maiņu neesot bijis. Un 19.novembrī es arī neesot zvanījis lai pārliecinātos par darījuma pareizību. Vārdu sakot es visu nosapņoju. Uz argumentu ka ja viņi pazaudējuši daļu ierakstu es varu izlīdzēt jo sarunas ar šādiem kantoriem ierakstu. Dāmite palika agresīva un sāka aktīvi apgalvot ka esmu pārkāpis likumu. Uz to atbildēju lai palasa likumus bet dāmīte nometa klausuli. Nekad nelietojiet šo servisu jo pazūd pat audio ieraksti kas viņiem nepatīk. Apkalpojošais personāls ir apmācīts melot lai aizstāvētu 220.lv intereses.

22.11.2018