www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana, Slikts serviss

220.lv - Krāpšana, Slikts serviss

Es 220.lv internetā pasūtīju matu taisnotāju (1. bilde). Kad saņēmu preci, tās vietā atnāca cita prece baltā krāsā, ar cita pasūtījuma nr. un ar citu summu, kāda maksā tumšā prece. (baltā prece maksā lētāk). Lai iemainītu pret savu pasūtīto preci (tumšo), būtu jāgaida 1.5 nedēļa. Piedāvāja iemainīt pret dārgāku preci. Atteicos. Esmu vīlies, neiesaku pasūtīt preces, kas nāk no 220.lv

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.12.2016

Labdien,

Mēs atvainojamies par Jums sagādatajām neērtībām,
Kad Jūs atnācāt uz veikalu pakaļ pasūtījumam, veikala darbiniece Jums piedāvāja vairākus risinājumus, paņemt citu preci kas bija veikalā, vai pārtaisīt pasūtījumu uz īsto preci kura atnāktu 14.12. Taču Jūs izvēlējāties paņemt preci kura Jums kļūdas pēc atnāca neīstā pasūtījumā, ja no brīža kad paņēmāt balto taisnotāju, Jūsu viedoklis ir mainījies, dodiet mums lūdzu ziņu telefoniski, vai ar e-pasta starpniecību.

Jauku dienu

A Atlaides 08.12.2016

Atlaide ir?

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.12.2016

Labdien, visas atlaides un akcijas Jūs varat apskatīt mūsu mājaslapā 220.lv

Pasūtīts matu taisnotājs HC 5585, apmaksāts matu taisnotājs HC 5585, saņemts matu taisnotājs HC 5585.
Kurā vietā vispār ir pieminēta kaut kāda krāsa??? Robert, beidz muļķot tautu!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.12.2016

Labdien, pasūtītais modelis atšķirās no tā ko klients fiziski saņēma.

N nesūdzos 14.01.2017

Zilitis bla