www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana, naudas neatgriešana un/vai preces otras daļas neatgriešana pircējam (man)

Atrisināta220.lv - Krāpšana, naudas neatgriešana un/vai preces otras daļas neatgriešana pircējam (man)

Nopirku trimmeri "benzīna trimmeris dt-52, 52 cm3, 3 zs, fiksēts stienis, sastāv no 2 daļām / / denzel", pasūtījumu man atveda kurjers uz mājām. Atnāca tikai stienis. Atnāca tikai viena daļa - pats motors ar visām detaļām - nē. Pievienoju attēlu. Rakstu, zvanu - viss ir bezjēdzīgi. Drīz beigsies 14 dienas.

09.06.2023

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 12.06.2023

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta nikolajskauzovs 26.06.2023

Prece tika atgriezta atpakaļ. Naudu atgrieza.

N Norris 10.06.2023

14 dienu likums šeit nepričom uz to vari nepievērst uzmanību. Aizsūti pārdevējam epastu ar iesniegumu kurā pieprasi otru daļu vai naudas atgriežšanu. un ja pārdevējs 15 dienu laikā neatbild vai atbild negatīvi tad raksti iesniegumu patērētāju tiesību aizsardzības centram.

N nikolajskauzovs 10.06.2023

Sveiki! Es jau rakstīju, n-tas reizes zvanīju - rezultāta nav, pateica - gaidīt - tuvākaja laikā ar jums sazināsimies. Ja neatbildēs 14/15 dienu laikā, tad, protams, uzrakastīšu PTAC.

N Norris 10.06.2023

Brīvā formātā vēstule nederēs ir jāraksta tieši iesniegums ar konkrētu paskaidrojumu un prasību atdot trūkstošo daļu vai atgriezt naudu. Pārdevējam ir jāatbild 15. dienu laikā ja nav vēl pagājušas tad nav pamata sūdzēties.. Neraksti 14 - nav nekādu 14 dienu , nejauc ar preču atgriezšanas likumu, šis ir iesniegums par neatbilstošu līgumam preci un uz iesniegumu ir jāatbild 15. darba dienu laikā no iesnieguma nosūtīšanas/saņemšanas datuma.

N nikolajskauzovs 10.06.2023

Var būt tū noperksi man otro daļu? Kā man viņiem paskaidrot, kā viņi izdārija kļūdu, piegādot otro daļu? Var būt PTAC paskaidros viņiem? Trūkst mana attelā svītrojuma kods ar attēlojuma piegāde - nevaru te nokopēt. Tikai - uzņēmumam vai p.. :-)

N nikolajskauzovs 10.06.2023

Ja SUDZIBASZ.LV pieprasīs svītrkodu un visu informāciju, kas tur rakstīts - es visu atsutīšu. 2 attēlu trukst te, 220 atsūtiju es.

N nikolajskauzovs 10.06.2023

Norris Man likums dod 14 dienas atpakaļ sūtīt/Vai sudzēties par preces.. pats saproti? :LV Likums! Otras daļas NAV. PTAC.

N Norris 10.06.2023

tu nesaproti neko vispār ...ņem un lasi likumus. Izlasi kas ir preces 14. dienu atteikuma tiesības un kas ir preces neatbilstība līguma noteikumiem un kādā termiņā to var pieteikt.

N nikolajskauzovs 10.06.2023

10 dienas pārdevējs - netbildēja. 220 runā pār to man.

N nikolajskauzovs 11.06.2023

Paldies pār paskaidrojumu! Man tāda situācija ir pirmo reizi. Tad varu mierīgi aizmirst pār tām dienām. :-)

N Norris 11.06.2023

atkārtoju - izlasi noteikumus tur ir viss skaidri rakstīts. tu vari izmantot 14 dienu atgriežšanu un vari arī izmantot neatbilstību līguma noteikumiem. Es izmantotu 14 dienu atgriežanu, aizpildītu atgriezšanas anketu kurai bija jābūt pievienotai precei un aizvestu nodot preci... skaidrot ka tur kautkas trūkst nevajag - tā nav tava problēma ko atveda to tu arī atgriez. Atgriezt tu vari 14,dienu laikā nekaidrojot iemeslu kapēc atgriez.