www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

Preci nepiegādā laicīgi! Pirms nedēļas pasūtīju preci, šorīt pārzvanu lai pārliecinātos ka piegāde notiks rītdien, kā solīts, jā, būšot... Pēcpusdienā atnāk sms ka prece rīt nebūs! Būšot tikai pēc 7! Dienām. Zvanu, kas par lietu, tikai tagad ražotājs esot paziņojis ka prece kavēšot... Neticu! Reāli meli, esmu pārliecināts ka jau no rīta tas bija zināms, kā arī pirms nedēļas kad pasūtījums tika apmaksāts, tikai tāda ir viņu stratēģija, paņemt naudu ātrāk, bet par preci neiespringst, kaut kad jau piegādās. Prasu atgriezt naudu...30 dienu laikā! Nopietni? ! Un tā nav krāpniecība!?

06.12.2018

Papildināts imiska 06.12.2018

apskatiet statistiku par šo uzņēmumu: 498 sūdzības no kurām 17 atrisinātas! Tas pilnīgi noteikti pierāda ka pircējs šai "kantorai" nav pirmajā vietā. Neticiet solījumiem, iepērcieties citur!

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 06.12.2018

Labdien,

Lūdzam precizēt pasūtījuma numuru, lai varam izpētīt radušos situāciju.
Par naudas atgriešanu iespējams ir radies kāds pārpratums. Naudu mēs klientam atgriežam līdz 5 darba dienu laikā.

I